محصولات
نور پانل سفید معاصر
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان نور پانل سفید معاصر در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
- لامپهای پانل سفید معاصر دارای طراحی شیک و امروزی هستند که به اتاقی که در آن نصب میشوند، هوای ظرافت میبخشد.
- به دلیل سطح تمیز و سفیدش، هوای ظرافت را به هر اتاقی میبخشد، و آن را به گزینهای عالی برای فضاهایی مانند خانهها، ادارات، و موسسات تجاری تبدیل میکند.
- لامپ های پنلی سفید معاصر با نورپردازی درخشان و یکنواخت خود می توانند در هر فضایی که نصب می شوند محیطی گرم و دلپذیر ایجاد کنند.
مشخصات:
| تراشه LED | Epistar / SMD2835 |
| رتبه بندی IP | IP44 |
| ولتاژ ورودی | 85-265 ولت، 100-277 ولت متناوب |
| CRI | >80 Ra |
| اثربخشی نورانی | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| قدرت | 18W/36W/40W/48W/50W |
| اندازه | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 سانتی متر |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V قابل تنظیم |
| مواد | آلومینیوم + PMMA |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| طول عمر | 50000 ساعت |
| گارانتی | 5 سال |
| جلد قاب | سفید و نقره ای |
| گواهی شده | TUV، CE، ROHS |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

لامپ پانل سفید معاصر با ظاهر شیک خود یک انتخاب عالی برای روشنایی خانه یا محل کار شما است.
درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: نور پانل سفید معاصر، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان












