محصولات
نور دایره ای سقفی سفید
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان نور دایره ای سقف سفید در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
- لامپ دایرهای سقفی سفید نور ملایم و آرامبخشی تولید میکند و آن را برای ایجاد فضایی مناسب برای آرامش در هر محیطی ایدهآل میکند.
- این لامپ دارای طراحی پیشرفته و مدرنی است که به هر اتاقی که نصب میشود، فضایی پیچیده میدهد.
- لامپ دایرهای سقفی سفید، که از فناوری LED استفاده میکند که از نظر مصرف انرژی مؤثر است، همچنین به کاهش هزینههای برق کمک میکند و در عین حال روشنایی طولانیمدت میدهد-.
مشخصات:
| قدرت | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| بازده نوری لامپ (LM/W) | 120lm/W |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80-83Ra یا 95-98Ra |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V قابل تنظیم |
| تراشه LED | SMD2835، Epistar، سامسونگ، Osram |
| مواد | پوشش آلومینیوم + کامپیوتر |
| طول عمر (ساعت) | 50000 |
| جلد قاب | سفید |
| ولتاژ ورودی (V) | 85-265 ولت یا 12 ولت DC، 24 ولت DC |
| اندازه برش | 68 میلی متر تا 280 میلی متر |
| قطر بیرونی | 85-300 میلی متر |
| PF | >0.90 |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: نور دایره ای سقف سفید، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان












