محصولات
چراغ LED گرد نصب شده در سقف
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان چراغ های LED گرد سقفی در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
1. ظاهر شیک و امروزی لامپ ال ای دی گرد سقفی، مطمئناً هوای پیچیدگی را در هر فضایی که در آن نصب شده است، فراهم می کند.
2. فناوری LED که این لامپ از آن استفاده می کند به آن اجازه می دهد تا نورپردازی درخشان و یکنواختی را ارائه دهد و در عین حال میزان هزینه صرف شده برای برق را نیز کاهش دهد.
3. لامپ ال ای دی گرد سقفی یک گزینه روشنایی قابل اعتماد و شیک است که به دلیل عمر طولانی و ساختار محکم آن می تواند در هر اتاقی استفاده شود.
مشخصات:
| قدرت | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| بازده نوری لامپ (LM/W) | 120lm/W |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80-83Ra یا 95-98Ra |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V قابل تنظیم |
| تراشه LED | SMD2835، Epistar، سامسونگ، Osram |
| مواد | پوشش آلومینیوم + کامپیوتر |
| طول عمر (ساعت) | 50000 |
| جلد قاب | سفید |
| ولتاژ ورودی (V) | 85-265 ولت یا 12 ولت DC، 24 ولت DC |
| اندازه برش | 68 میلی متر تا 280 میلی متر |
| قطر بیرونی | 85-300 میلی متر |
| PF | >0.90 |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

از تطبیق پذیری این چراغ ال ای دی گرد سقفی لذت ببرید که برای افزودن ظرافت به طراحی خانه شما عالی است.
درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: چراغ LED گرد سقفی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان












