محصولات
باتری بلوتوث لیتیوم 36 ولت 100 آمپر ساعتی
وضعیت کارکرد باتری گوشی خود را کنترل کنید
روشن و خاموش شدن شارژ باتری کنترل از راه دور
چندین باتری را در یک زمان بررسی کنید
Measuring distance >10m
سیستم مدیریت هوشمند باتری
ارسال درخواست
معرفی محصول

شرح
باتری LFP{0}} AGM چرخه عمیق قابل شارژ با پایانه های درج T11 نوع باتری است.
AGM12100 باتری|ابعاد: L=13.00" W=6.60" H=8.62"|12V 100AH AGM Gel Sealed Battery خوردگی با طراحی مهر و موم شده و بدون نشتی جلوگیری می شود. تعمیر و نگهداری نیازی به اضافه کردن اسید ندارید گارانتی دو ساله
متناسب و جایگزین: RNG-BATT-AGM12-100، MR-127، HR12330W، ML100-12 و موارد دیگر.
برای خورشیدی، یو پی اس، سیستم های هشدار، RV، صندلی چرخدار، و غیره، جایگزینی 100 درصد OEM سازگار است.
پارامتر
| مدل | LFP-512100-5 |
| ولتاژ اسمی | 38.4V |
| ظرفیت اسمی | 100Ah |
| انرژی | 3840 وات ساعت |
| ولتاژ شارژ را توصیه کنید | 43.8V |
| ولتاژ قطع تخلیه | 30V |
| حداکثر جریان شارژ | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه ثابت | 200A |
| ابعاد (L*W*H) | 522*269*218 میلیمتر (20.6*10.6*8.6 اینچ) |
| وزن | 35 کیلوگرم (77 پوند) |
| پایانه | M8 |
| جنس بدنه | ABS |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| نوع باتری | فسفات آهن لیتیوم (LiFePO4) |
| خود تخلیه در ماه | <3% |
| دمای شارژ | 0 تا 45ºC |
| دمای تخلیه | -20 تا 60ºC |
| دمای ذخیره سازی | 0 تا 40ºC |
فواید
- وضعیت کارکرد باتری گوشی خود را کنترل کنید
- روشن و خاموش شدن شارژ باتری کنترل از راه دور
- چندین باتری را در یک زمان بررسی کنید
- Measuring distance >10m
- سیستم مدیریت هوشمند باتری
نمایش تصاویر










تگ های محبوب: باتری لیتیوم بلوتوث 36 ولت 100 ساعت، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید










