محصولات
باتری 3.2 V 50ah Lifepo4 برای ذخیره انرژی خورشیدی
1) وزن سبک
(2) طول عمر چرخه بیش از 2000 چرخه.
(3) اندازه ، ظرفیت و ولتاژ را می توان سفارشی کرد و به نیاز مشتری بستگی دارد.
(4) تخلیه محیطی و کم مصرف.
باتری 3.2 v 50ah lifepo4 برای ذخیره انرژی خورشیدی

مشخصات محصول:
1) وزن سبک
(2) طول عمر چرخه بیش از 2000 چرخه.
(3) اندازه ، ظرفیت و ولتاژ را می توان سفارشی کرد به نیاز مشتری 39 بستگی دارد.
(4) تخلیه محیطی و کم مصرف.
مشخصات محصول:
| باتری 3.2 v 50ah lifepo4 برای ذخیره انرژی خورشیدی | |
| ولتاژ (اسمی ، V) | 3.2V |
| ظرفیت اسمی | 50 آه |
| StandardChargeCurrent | 50A (1 جعبه) |
| حداکثر جریان شارژ | 150A (3 جعبه) |
| ولتاژ کاری | 2.5- 3.65v |
| جریان تخلیه استاندارد | 1C ، 50ah ، حداکثر 3C به طور متناوب جریان تخلیه می شود |
| اوج 5C 250A / 10S | |
| ولتاژ ChargeCut-off | 3.65V |
| تخلیه ولتاژ قطع | 2.5V |
| مقاومت داخلی (امپدانس) | .0.7mΩ (At0.2Crate ، 2.0V قطع) |
| نوع سلول باتری | باتری LiFepo4 سلول 3.2v 50ah |
| وزن | 1.46 کیلوگرم ، ناخالص 1.7 کیلوگرم |
| ابعاد | قد: 185 میلی متر |
| عرض: 135 میلی متر | |
| ضخامت: 30 میلی متر | |
| عامل دما | شارژ: 0 درجه سانتیگراد ~ 45 درجه سانتیگراد ، تخلیه: -22 درجه سانتیگراد ~ 55 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | ذخیره سازی دما - 20 درجه سانتیگراد ~ 55 درجه سانتیگراد |
| تخلیه CycleLifeat0.2CD ، 100٪ DOD | 0005000 بار (100٪ DODtill 80٪ ظرفیت اولیه 2.0 Crate ، IEC استاندارد) |


س FAالات متداول:
س: چه زمانی می توانم قیمت باتری lifepo4 3.2 v را دریافت کنم؟
پاسخ: ما معمولاً ظرف 24 ساعت پس از دریافت س yourال شما نقل قول می کنیم. اگر برای دریافت قیمت بسیار فوری هستید ، لطفا با ما تماس بگیرید تا اولویت تحقیق شما را در نظر بگیریم.
س: چگونه می توانم نمونه ای برای بررسی کیفیت شما تهیه کنم؟
A: پس از تأیید قیمت ، شما می توانید نمونه ها را بررسی کنید تا کیفیت ما را بررسی کنید.
س: شرایط تحویل شما چیست؟
A: EXW ، FOB ، CIF ، DDP ، DDU و غیره
س: چگونه می توانم برای سلول lifepo4 3.2 v سفارش بدهم؟
پاسخ: برای سفارش می توانید با هر یک از فروشندگان ما تماس بگیرید. لطفا جزئیات نیازهای خود را تا حد ممکن روشن ارائه دهید. بنابراین می توانیم پیشنهاد را برای اولین بار برای شما ارسال کنیم.
برای طراحی یا بحث بیشتر ، در صورت تأخیر ، بهتر است از طریق پست الکترونیکی ، Skype یا WhatsApp ، Wechat یا سایر روش های فوری با ما تماس بگیرید.
س: بازار اصلی شما چیست؟
الف: اروپا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، استرالیا ، خاور میانه و غیره
س: چند متر مربع از کارخانه شما؟
A: بیش از 2000 متر مربع
س: زمان تحویل برای تولید انبوه چقدر است؟
حدود 7-15 روز کاری ، به مقدار سفارش و اقلام محصولات بستگی دارد.
شرایط تحویل شما چیست؟
پاسخ: ما EXW ، FOB ، CFR ، CIF ، DDP ، DDU و غیره را قبول می کنیم. شما می توانید یکی از مناسب ترین یا مقرون به صرفه ترین گزینه را انتخاب کنید.
س: روش پرداخت چیست؟
A: TT ، Western Union ، Paypal ، بیمه alibaba ، ما همچنین 30 payment پرداخت سپرده و 70 the مابقی را هنگامی که محصولات آماده حمل هستند ، قبول می کنیم
تگ های محبوب: باتری 3.2 v 50ah lifepo4 برای ذخیره انرژی خورشیدی ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، خرید ، قیمت ، بهترین ، ارزان ، برای فروش ، موجود است ، نمونه رایگان
-
3.2V 60Ah Lifepo4 سلول باتریمشاهده بیشتر> -
باتری فسفات آهن لیثیوم سلول های Lifepo4 3.2V 200Ahمشاهده بیشتر> -
3.2 ولت باتری قابل شارژ برای چراغ های خورشیدیمشاهده بیشتر> -
باتری 3.2 ولت Lifepo4 100ahمشاهده بیشتر> -
3.2 ولت 100 آمپر باتری لیتیوم Lifepo4مشاهده بیشتر> -
باتری 3.2 V 100ah Lifepo4مشاهده بیشتر>












