محصولات
باتری لیتیوم فسفات 72 ولت
★BMS داخلی (تراشه الکترونیکی) باتری را در زمان واقعی نظارت می کند و در صورت تشخیص هر گونه ناهنجاری ولتاژ یا ظرفیت به کاربر هشدار می دهد.
★ با وزن نیم تا یک سوم باتری اسید سرب، LiFePO4 انتخاب ایده آلی برای برنامه های دریایی، RV، چرخ دستی های گلف، موتورسیکلت ها و برنامه های خارج از شبکه است.
★بدون هیچ گونه فلزات سنگین خورنده یا مضر، باتری های لیتیوم lifepo4 ما نسبت به باتری های SLA سازگارتر با محیط زیست هستند.
★باتری های LiFePO4 سرعت تخلیه پایین و عمر طولانی دارند و میانگین عمر آنها حدود 5 تا 10 سال است.
چرخه های زندگی (عمر باتری) تا 85% ظرفیت برای 3000 چرخه در شرایط توصیه شده - 8000 بار (40% دود)
باتری لیتیوم فسفات 72 ولت

ویژگی های باتری لیتیوم یونی Benwei LiFePO4:
باتری لیتیوم فسفات 72 ولت
★BMS داخلی (تراشه الکترونیکی) باتری را در زمان واقعی نظارت می کند و در صورت تشخیص هر گونه ناهنجاری ولتاژ یا ظرفیت به کاربر هشدار می دهد.
★ با وزن نیم تا یک سوم باتری اسید سرب، LiFePO4 انتخاب ایده آلی برای برنامه های دریایی، RV، چرخ دستی های گلف، موتورسیکلت ها و برنامه های خارج از شبکه است.
★بدون هیچ گونه فلزات سنگین خورنده یا مضر، باتری های لیتیوم lifepo4 ما نسبت به باتری های SLA سازگارتر با محیط زیست هستند.
★باتری های LiFePO4 سرعت تخلیه پایین و عمر طولانی دارند و میانگین عمر آنها حدود 5 تا 10 سال است.
اطلاعات محصول:
| ولتاژ اسمی | 72V |
| ولتاژ شارژ | 87.6v |
| ظرفیت اسمی | 100Ah |
| نوع باتری | باتری 3.2 ولت 100 آمپر ساعت Lifepo4 |
| پیکربندی باتری | 24S1P |
| جریان شارژ استاندارد | 20A |
| حداکثر جریان شارژ | 50A |
| جریان تخلیه مداوم | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه | 300A |
| بعد مورد | 395*360*295mm (انعطاف پذیر) |
| وزن خالص | حدود 65 کیلوگرم |
| چرخه زندگی | حداقل 2000 برابر 85% dod |
| حفاظت BMS | شارژ بیش از حد، تخلیه بیش از حد، جریان بیش از حد، اتصال کوتاه |
| ضمانتنامه | 4 سال |
| تخلیه ولتاژ قطع | 60V |
| دمای شارژ | 0°C~45°C |
| دمای تخلیه | -2°C~55°C |
باتری لیتیوم فسفات 72 ولت تصاویر بیشتر:






48 ولت 100 ساعت lifepo4

سوالات متداول:
1. آیا با باتری های خود ارتباط بلوتوث دارید؟ پاسخ: بله، اگر نیاز به ارتباط دندان آبی با باتری ها دارید، لطفاً به ما اطلاع دهید. و شما می توانید نام باتری خود را در برنامه تغییر دهید.2. آیا برنامه اجازه می دهد ولتاژ هر سلول را بررسی کنید؟ پاسخ: بله، برنامه به شما امکان می دهد ولتاژ هر سلول را در هر زمان بخوانید.
3. آیا می توانید برنامه را تغییر دهید تا چینی در آن وجود نداشته باشد؟ پاسخ: بله، زبان سیستم انگلیسی بدون چینی است.
4. شرایط پرداخت شما چیست؟
A: مدت پرداخت 30٪ T / T برای سپرده و موجودی قبل از حمل و نقل خواهد بود
5. اگر باتری لیتیومی شما وارد حالت حفاظت شود، چگونه آن را بیدار می کنید؟
پاسخ: استفاده از شارژرهای لیتیومی برای بیدار کردن باتری. شارژر لیتیومی باتری ها را به طور خودکار بیدار می کند.
6. آیا CE/MSDS/UN38.3/گواهینامه حمل و نقل ایمن کالا دارید؟
پاسخ: بله
7. آیا شما یک کارخانه هستید؟
A: بله، کارخانه ما در شهر Dongguan واقع شده است.
8. آیا می توانم لوگوی خود را با باتری لیتیوم فسفات 72 ولت چاپ کنم؟
A: بله، LOGO / برچسب / OEM / ODM استقبال شد
تگ های محبوب: باتری لیتیوم فسفات 72 ولت، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان











