محصولات
ورودی 12V/24V DC RGBW LED Downlight
1.هیت سینک با اتلاف خوب
پوشش 2.Different برای گزینه
3.بهار قوی
ارسال درخواست
معرفی محصول

مشخصات محصول
1. تکنولوژی RGBW: این نور LED به LED های قرمز، سبز، آبی و سفید مجهز شده است. این بدان معنی است که می تواند طیف گسترده ای از رنگ ها و جلوه های رنگی را ایجاد کند.
2. ورودی ولتاژ پایین: ورودی 12 ولت / 24 ولت DC به این معنی است که این نور LED برای استفاده در مناطقی با منبع تغذیه ولتاژ پایین مناسب است و آن را برای استفاده در مناطق دورافتاده یا تنظیمات بیرونی ایده آل می کند.
مشخصات فنی
| قدرت | 20W/25W/30W |
| دمای رنگ (CCT) | RGBW ( RGBW ) |
| Cct | 3 CCT قابل تنظیم |
| بازده نوری لامپ (LM/W) | 120lm٪ 2fW |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80-83Ra یا 95-98Ra |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V dimmable |
| تراشه LED | SMD2835٪ 2c Epistar٪ 2c سامسونگ٪ 2c Osram |
| مواد | پوشش آلومینیوم + کامپیوتر |
| طول عمر (ساعت) | 50000 |
| Pf | 0.95 |
| جلد قاب | سفید |
| ولتاژ ورودی (V) | 85-265V،110-240V OR 12V DC، 24V DC |
| درایور LED | جدا شده و بدون سوسو |
عکس های بیشتر:



کاربرد:








تگ های محبوب: ورودی 12v/24v dc rgbw led downlight، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، موجودی، نمونه رایگان
یک جفت:
RGBW LED Downlight
بعدی:
کم نور RGBW LED
ارسال درخواست










