محصولات

دایکاست آلومینیومی LED Downlight
آلومینیوم دایکاست برتر، بافت سخت و پراکندگی حرارتی بهتر
نصب آسان و جایگزینی لامپ سنتی، بدون تعمیر و نگهداری
ارسال درخواست
معرفی محصول

توضیحات محصول
منبع نور پایین کاب برتر و قابل اعتماد
آلومینیوم دایکاست برتر، بافت سخت و پراکندگی حرارتی بهتر
نصب آسان و جایگزینی لامپ سنتی، بدون تعمیر و نگهداری
فناوری سبز، ایمن و سازگار با محیط زیست
طول عمر طولانی این چراغ پایین LED حدود 50000 ساعت است
طراحی مدار جریان ثابت، محدوده ولتاژ گسترده (100V~240V)
بدون سوسو، مصرف انرژی کم، شروع سریع، بدون اشعه ماوراء بنفش و اشعه مادون قرمز
مشخصات فنی
| مدل | BW08K60C |
| قدرت | 20W / 30W / 40W / 60W |
| زاویه پرتو | 90 درجه |
| ورودی AC | 100-240V 50/60Hz یا 220-240V 50/60Hz |
| مواد | آلومینیوم |
| اندازه | Φ190 * H70 میلی متر |
| برش | Φ155 – 175 میلی متر |
| Cct | 3000K، 4000K، 5000K، 6000K یا سفارشی |
| LM٪2fW | ٪7b٪7b0٪7d٪7d lm٪2fw |
| CRI | >80Ra , >90 Ra |
جزئیات بیشتر

















تگ های محبوب: دایکاست آلومینیوم led downlight، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
یک جفت:
سطح گرد نصب شده Downlight
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید

