محصولات
نور پنل LED سفید مینیمالیستی
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان نور پنل led سفید مینیمالیستی در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
- با استفاده از فناوری LED، این لامپ قادر است نوری روشن و یکنواخت ارائه دهد و در عین حال میزان هزینه صرف شده برای برق را نیز کاهش دهد.
- فناوری LED که این لامپهای پانلی استفاده میکنند به آن اجازه میدهد تا نوری روشن و شفاف ارائه دهد و در عین حال میزان هزینه صرف شده برای برق را کاهش دهد.
- پیکربندی این چراغ، که هم کوچک و هم کم- است، نصب آن را ساده میکند و به فضایی که در آن قرار میگیرد، فضایی پیچیده میدهد.
مشخصات:
| تراشه LED | Epistar / SMD2835 |
| رتبه بندی IP | IP44 |
| ولتاژ ورودی | 85-265 ولت، 100-277 ولت متناوب |
| CRI | >80 Ra |
| اثربخشی نورانی | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| قدرت | 18W/36W/40W/48W |
| اندازه | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 سانتی متر |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم ترایاک یا قابل تنظیم 0-10 ولت |
| مواد | آلومینیوم + PMMA |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| طول عمر | 50000 ساعت |
| گارانتی | 5 سال |
| جلد قاب | سفید و نقره ای |
| گواهی شده | TUV، CE، ROHS |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

اتاقی روشن و دلپذیر را میتوان با کمک لامپ الایدی سفید مینیمالیستی ما ایجاد کرد، که نوری سازگار با محیط زیست-و کارآمد ارائه میدهد.
درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: نور پانل led سفید مینیمالیستی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان












