محصولات
چراغ LED دایره ای کوه
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان چراغ های led mount aurface دایره ای در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
1. لامپ الایدی مدار سطح دایرهای ما بهگونهای طراحی شده است که بسیار نازک است و به آن اجازه میدهد کاملاً با هر محیطی ترکیب شود و در عین حال گزینههای روشنایی را ارائه میدهد که هم محجوب و هم ظریف هستند.
2. از آنجایی که این لامپ LED با-مواد با کیفیت بالا ساخته شده است،-عملکرد طولانی مدت و بهره وری انرژی را ارائه می دهد، که آن را به یک جایگزین قابل اعتماد و مقرون به صرفه{3}}برای ایجاد یک محیط روشنایی تبدیل می کند.
3. لامپ LED پایه دایرهای سطحی دارای زاویه پرتو گسترده و تنظیمات روشنایی قابل تغییر است که به شما این امکان را میدهد تا نور را شخصی کنید تا نیازهای شما را برآورده کند و فضای ایدهآل را فراهم کند.
مشخصات:
| قدرت | 3W/5W/7W/9W/ |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| بازده نوری لامپ (LM/W) | 120lm/W |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80-83Ra یا 95-98Ra |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم ترایاک یا قابل تنظیم 0-10 ولت |
| تراشه LED | SMD2835، Epistar، سامسونگ، Osram |
| مواد | پوشش آلومینیوم + کامپیوتر |
| طول عمر (ساعت) | 50000 |
| جلد قاب | سفید |
| ولتاژ ورودی (V) | 85-265 ولت یا 12 ولت DC، 24 ولت DC |
| اندازه برش | 68 میلی متر تا 280 میلی متر |
| قطر بیرونی | 85-300 میلی متر |
| PF | >0.90 |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: چراغ LED پایه دایره ای، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان












