محصولات
نور پنل ال ای دی 2 فوت X 2 فوت کم نور
• قاب آلومینیومی: نور پانل LED با استفاده از آلومینیوم 6063، درجه حرارت سطح اسپری دسته سفید.
• نور پنل LED لایتمن از یک پخش کننده PS با کیفیت بالا استفاده می کند، نور به طور یکنواخت پراکنده می شود و نور روشن و ملایم است و احساس راحتی می کند.
شرکت فناوری روشنایی شنژن بنوی یکی از بهترین تولیدکنندگان و تامینکنندگان نور پنل LED قابل تنظیم 2ft x 2ft در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.

توضیحات محصول
پانل فوق-نازک و کم-با ضخامت کمتر از نیم اینچ.
دارای یک بازتابنده برتر است که از تابش خیره کننده جلوگیری می کند.
جایگزین مناسبی برای لامپ فلورسنت است.
ممکن است از یک دیمر 0 تا 10 ولت برای کاهش نور استفاده شود.
دستگاه در کنارهها-در نور قرار گرفته است. نور را به طور یکنواخت و بدون سوسو پخش می کند.
| وات | 45W |
| دمای رنگ | 4000K (سفید طبیعی) |
| رنگ تراش | سفید |
| شار نورانی | 4500 لیتر |
| رتبه بندی IP | IP20 (فقط برای استفاده در فضای داخلی) |
| شاخص رندرینگ | >80 |
| کم نور | بله |
| ابعاد | 604 x 604 x 10 mm (23.75 x 23.75 x 0.4 اینچ |
جزئیات بیشتر




برنامه

تگ های محبوب: چراغ پانل ال ای دی قابل تنظیم 2 فوت x 2 فوت، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، موجودی، نمونه رایگان










