محصولات
پانل LED 1ft X 4ft 120V چراغ پنل LED قابل تنظیم با نور پس زمینه
• اتصال جوش بدون درز قاب آلومینیومی، از نشت{0}نور جلوگیری می کند.
• نور به طور یکنواخت، روشنایی بالا، ضد تابش خیره کننده پخش می شود.
ارسال درخواست
معرفی محصول
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان پنل led 1ft x 4ft 120v لامپ LED با نور پس زمینه LED در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.

توضیحات محصول
• مناسب برای ادارات و انبارها.
• دارای طول عمر 50000 ساعته.
• ایمن برای لمس و دفع گرما.
• ایده آل برای محیط های مرطوب و خشک.
| ولتاژ | 100-277 ولت AC |
| وات | قابل تنظیم (25/30/36W) |
| فعلی | 0.4A |
| دمای رنگ | قابل تنظیم 3500K، 4100K، 5000K |
| رنگ تراش | سفید |
| شار نورانی | 5000 لیتر |
| رتبه بندی IP | IP20 (فقط برای استفاده در فضای داخلی) |
| شاخص رندرینگ | >80 |
| کم نور | بله |
| ابعاد | 1213 x 298 x 8.2 میلیمتر (47.75 x 11.75 x 0.3 اینچ) |
جزئیات بیشتر



برنامه


تگ های محبوب: پانل led 1ft x 4ft 120v چراغ پنل LED قابل تنظیم با نور پس زمینه، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
یک جفت:
نور پانل CCT قابل تنظیم
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید









