محصولات
چراغهای سقفی LED مربعی 24 واتی، پایه فلاش، مشکی 4000K خنثی چراغ سقفی LED سفید حلقه چراغ سقفی LED
ارسال درخواست
معرفی محصول
توضیحات محصولات

چراغهای سقفی LED مربعی 24 واتی با روکش مشکی براق، پایههای هموار طراحی شدهاند و 4000K نور سفید خنثی ساطع میکنند تا نوری متعادل و راحت برای هر فضایی ایجاد کنند.
جزئیات محصولات


برنامه محصولات




| قدرت | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V، 100-277V AC |
| دمای رنگ | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| شار نورانی | 120LM/W، 140lm/W، 160LM/W |
| زاویه پرتو | 180 درجه |
| مواد لوله | پوشش آلومینیومی بدنه + PC |
| پایه لامپ | G13 |
| اندازه | 60 سانتی متر 120 سانتی متر 150 سانتی متر |
| پوشش | پوشش شیری و شفاف |
| CRI | >80 |
تگ های محبوب: چراغ های سقفی 24 واتی مربعی، حلقه لامپ سقفی led سفید 4000 هزار تومانی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
ارسال درخواست










