محصولات
باتری فسفات آهن لیتیوم Lifepo4
★BMS داخلی (تراشه الکترونیکی) باتری را در زمان واقعی نظارت می کند و در صورت تشخیص هر گونه ناهنجاری ولتاژ یا ظرفیت به کاربر هشدار می دهد.
★ با وزن نیم تا یک سوم باتری اسید سرب، LiFePO4 انتخاب ایده آلی برای برنامه های دریایی، RV، چرخ دستی های گلف، موتورسیکلت ها و برنامه های خارج از شبکه است.
★بدون هیچ گونه فلزات سنگین خورنده یا مضر، باتری های لیتیوم lifepo4 ما نسبت به باتری های SLA سازگارتر با محیط زیست هستند.
★باتری های LiFePO4 سرعت تخلیه پایین و عمر طولانی دارند و میانگین عمر آنها حدود 5 تا 10 سال است.
باتری فسفات آهن لیتیوم lifepo4

ویژگی های باتری لیتیوم فسفات آهن Benweilifepo4:
lifepo4 bms 72v
★BMS داخلی (تراشه الکترونیکی) باتری را در زمان واقعی نظارت می کند و در صورت تشخیص هر گونه ناهنجاری ولتاژ یا ظرفیت به کاربر هشدار می دهد.
★ با وزن نیم تا یک سوم باتری اسید سرب، LiFePO4 انتخاب ایده آلی برای برنامه های دریایی، RV، چرخ دستی های گلف، موتورسیکلت ها و برنامه های خارج از شبکه است.
★بدون هیچ گونه فلزات سنگین خورنده یا مضر، باتری های لیتیوم lifepo4 ما نسبت به باتری های SLA سازگارتر با محیط زیست هستند.
★باتری های LiFePO4 سرعت تخلیه پایین و عمر طولانی دارند و میانگین عمر آنها حدود 5 تا 10 سال است.
اطلاعات محصول:
| نام | باتری لیتیوم فسفات آهن 72 ولت 100AHlifepo4 |
| مدل | BW-72v100ah/24S1P |
| ولتاژ اسمی | 72V |
| ولتاژ شارژ | 87.6V |
| ظرفیت اسمی | 100 ه |
| اندازه باتری | 650*370*180 میلی متر |
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
| نوع سلول باتری | لیتیوم یون 3.2 ولت 100 ساعت |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 100A |
| اوج تخلیه جریان BMS | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه حداکثر | 200A |
| روش شارژ | CC/CV |
| حفاظت BMS | شارژ بیش از حد، تخلیه بیش از حد، جریان بیش از حد، اتصال کوتاه |
| گواهینامه ها | CE، ROHS |
| نوع ترمینال | M8 یا اندرسون یا پیچ پیچ دیگری |
| چرخه زندگی | 2000 بار، 85% dod، 3000 بار، 80% dod 5000 بار، 65% dod، 8000 بار، 40% dod |
| دمای شارژ | 0~45℃ |
| دمای تخلیه | -20~60℃ |
| دمای ذخیره سازی | -10~45℃ |
| گواهینامه | گواهینامه CE، RoHS، MSDS و UN38.3 |
| مونتاژ موازی | تا 10 مورد |
| حفاظت از محوطه | IP56 |
باتری فسفات آهن لیتیوم lifepo4 تصاویر بیشتر:






--سیستم برق خورشیدی-بادی / شبکه شهری (روشن/خاموش) / جامعه و خانواده
2. سیستم پشتیبان گیری و یو پی اس
-- پایگاه مخابرات / سیستم CATV / مرکز سرور کامپیوتر / ابزار پزشکی / تجهیزات نظامی
3. سایر برنامه ها
--امنیت و الکترونیک / POS موبایل، Lihgt استخراج / مشعل / چراغ LED / چراغ اضطراری
-- موتورخانه RV / باتری چرخ دستی های گلف / قایق های دریایی دریایی / اسکیت برد برقی / دوچرخه برقی / اسکوتر برقی / برقی
دوچرخه
-- پشتیبان گیری LED / باتری راه اندازی موتور و غیره

سوالات متداول:
س: آیا شما شرکت تجاری یا سازنده هستید؟
A: ما کارخانه اصلی BENWEI هستیم.
س: آیا می توانم نمونه هایی برای آزمایش داشته باشم؟ و زمان تحویل برای سفارش نمونه چیست؟
A: بله، ما می توانیم نمونه ها را عرضه کنیم، زمان سرب برای نمونه ها 3-7 روز است و خریدار هزینه نمونه و هزینه حمل و نقل را پرداخت می کند.
س: آیا خدمات پس از فروش ارائه می دهید؟
A: بله، گارانتی 3 سال است، اگر در این دوره مشکلات کیفیتی در طرف ما وجود داشته باشد، می توانیم جدید را به عنوان جایگزین ارسال کنیم.
س: آیا OEM/ODM را قبول دارید؟
پاسخ: بله، در دسترس است.
س: آیا ظرفیت واقعی باتری دارید؟
A: تمام سلول های باتری ما با درجه A، 100٪ ظرفیت جدید و واقعی.
س: چه نوع گواهینامه هایی دارید؟
A: اگر مقدار سفارش شما زیاد باشد، می توانیم CE، ROHS، FCC، IEC62133، MSDS، UN38.3 را ارائه دهیم.
س: آیا باتری فسفات آهن لیتیوم MOQ oflifepo4 دارید؟
پاسخ: بدون محدودیت سفارش کوچک نیز خوش آمدید. مقدار بیشتر قیمت بهتری دارد، ما بهترین قیمت را برای شما بررسی خواهیم کرد.
س: مدت پرداخت شما چیست؟
A: ما روش پرداخت T/T، Paypal، Alibaba و غیره را اتخاذ می کنیم.
تگ های محبوب: باتری فسفات آهن لیتیوم lifepo4، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان











