محصولات
باتری لیتیوم Lifepo4
1. وزن سبک تر، اندازه کوچکتر.
2. عملکرد دمای بالا.
3. بسیار ایمن، بدون انفجار، بدون آتش در اثر برخورد.
4. مقاومت در برابر تخلیه بیش از حد قوی و نگهداری شارژ.
5. پذیرش شارژ قوی و قابلیت شارژ سریع.
6. عملکرد عالی تخلیه جریان زیاد به خصوص در راه اندازی و صعود.
7. قابلیت بزرگ و عمر طولانی برای همه برنامه های کاربردی با توان خروجی بالا.
8. سازگار با محیط زیست غیر سمی، غیر آلوده، بدون فلز کمیاب.
9. خود تخلیه کم و عملکرد تخلیه خوب در دمای پایین.
ارسال درخواست
معرفی محصول
باتری لیتیوم lifepo4

1. وزن سبک تر، اندازه کوچکتر.
2. عملکرد دمای بالا.
3. بسیار ایمن، بدون انفجار، بدون آتش در اثر برخورد.
4. مقاومت در برابر تخلیه بیش از حد قوی و نگهداری شارژ.
5. پذیرش شارژ قوی و قابلیت شارژ سریع.
6. عملکرد عالی تخلیه جریان زیاد به خصوص در راه اندازی و صعود.
7. قابلیت بزرگ و عمر طولانی برای همه برنامه های کاربردی با توان خروجی بالا.
8. سازگار با محیط زیست غیر سمی، غیر آلوده، بدون فلز کمیاب.
9. خود تخلیه کم و عملکرد تخلیه خوب در دمای پایین.
اطلاعات محصول:
| نام | باتری گاری گلف 72 ولت 100AHlifepo4 |
| مدل | BW-72v100ah/24S1P |
| ولتاژ اسمی | 72V |
| ولتاژ شارژ | 87.6V |
| ظرفیت اسمی | 100 ه |
| اندازه باتری | 650*370*180 میلی متر |
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
| نوع سلول باتری | لیتیوم یون 3.2 ولت 100 ساعت |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 100A |
| اوج تخلیه جریان BMS | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه حداکثر | 200A |
| روش شارژ | CC/CV |
| حفاظت BMS | شارژ بیش از حد، تخلیه بیش از حد، جریان بیش از حد، اتصال کوتاه |
| گواهینامه ها | CE، ROHS |
| نوع ترمینال | M8 یا اندرسون یا پیچ پیچ دیگری |
| چرخه زندگی | 2000 بار، 85% dod، 3000 بار، 80% dod 5000 بار، 65% dod، 8000 بار، 40% dod |
| دمای شارژ | 0~45℃ |
| دمای تخلیه | -20~60℃ |
| دمای ذخیره سازی | -10~45℃ |
| گواهینامه | گواهینامه CE، RoHS، MSDS و UN38.3 |
| مونتاژ موازی | تا 10 مورد |
| حفاظت از محوطه | IP65 ضد آب |
عکس های بیشتر:






کاربرد

سوالات متداول:
3 سال تحت استفاده معمولی.
2. در مورد زمان سرب چطور؟
نمونه: در عرض 5-7 روز کاری. سفارش انبوه: در عرض 3-4 هفته.
3. آیا محدودیت MOQ دارید؟
بدون MOQ، نمونه ها برای آزمایش شما مورد استقبال قرار می گیرند، هزینه های نمونه ممکن است در صورت سفارش انبوه بازگردانده شوند.
4. چه نوع گواهینامه ای می توانید ارائه دهید؟
CE، RoHS، UN38.3. UL. ما همچنین می توانیم گواهی های دیگری را که شما نیاز دارید اعمال کنیم.
5. آیا می توانید آمپر OEM&را بپذیرید. ODM
مطمئناً، ما یک تولید کننده هستیم و بخش R&D حرفه ای داریم، از سفارش OEM&ODM خود خوش آمدید.
6. راه حمل و نقل چیست؟
بر اساس نیاز شما به مقدار سفارش، آمپر زمان سرب &. هزینه حمل و نقل، ما اغلب از آمپر هوا، دریا&انتخاب می کردیم. بیان.
تگ های محبوب: باتری لیتیوم lifepo4، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
یک جفت:
Big Battery Lifepo4
بعدی:
باتری سبد گلف Lifepo4
ارسال درخواست











