محصولات
باتری لیتیوم 48 ولت 12 ساعت Lifepo4
• استقرار انعطاف پذیر: حداکثر 16 بسته به صورت موازی و 4 بسته به صورت سری
• قدرت ثابت در هنگام تخلیه (مقاومت داخلی بسیار کم)
• Very low Peukert's losses (energy efficiency >98 درصد)
• ترشحات خود بسیار کم (<3 % per month)
• بدون اثر حافظه
ارسال درخواست
معرفی محصول

شرح
محبوب ترین گزینه هنگام جستجوی کوچکترین و سبک ترین ماژول اغلب لیتیوم یون است. اگرچه هزینه آن کمی بیشتر، کمی سنگینتر و حجیمتر از LiFePO4 است، اما تقریباً دو برابر طول عمر بیشتر و تخلیه ولتاژ ثابتتری دارد.
پارامتر
| ولتاژ اسمی | 48V |
| ظرفیت | 12 آه |
| زمان شارژ | 13 ساعت |
| طول عمر | 500 سیکل به علاوه |
| ساعت وات (وات ساعت) | 1200 وات ساعت |
| حداکثر تخلیه مداوم | 20A |
| حداکثر جریان حداکثر (برای 10 میلیثانیه) | 50A |
| ولتاژ قطع تخلیه | 8.25V |
| ولتاژ شارژ | 12.6V |
| محدوده دما (شارژ) | 0ºC – 45ºC |
| محدوده دما (در حال استفاده) | -10ºC – 60ºC |
برجسته کردن نقاط
• استقرار انعطاف پذیر: حداکثر 16 بسته به صورت موازی و 4 بسته به صورت سری
• قدرت ثابت در هنگام تخلیه (مقاومت داخلی بسیار کم)
• Very low Peukert's losses (energy efficiency >98 درصد)
• ترشحات خود بسیار کم (<3 % per month)
• بدون اثر حافظه
• حدود 50 درصد سبک تر و 40 درصد کوچکتر از باتری Lead-AGM معادل با انرژی قابل استفاده مشابه
نمایش تصاویر









تگ های محبوب: باتری لیتیوم 48v 12ah lifepo4، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
ارسال درخواست










