محصولات
باتری لیتیوم 24 ولت 50 ساعت برای اسکوتر تحرک
• بدون سرب، بدون خاک های کمیاب، بدون اسید، بدون گاز زدایی
• عمر تقویم > 10 سال
• مقاومت دمایی عالی (-20 درجه تا مثبت 60 درجه)
• استقرار انعطاف پذیر: حداکثر 16 بسته به صورت موازی و 4 بسته به صورت سری
• قدرت ثابت در هنگام تخلیه (مقاومت داخلی بسیار کم)
ارسال درخواست
معرفی محصول

شرح
مشخصات الکتریکی 24 ولت{1}}آه باتری لیتیوم BENWEI کاملاً با مشخصات الکتریکی 24 ولت باتری سرب AGM سازگار است. در اکثر مواقع، سیستم شارژ ممکن است بدون تغییر باقی بماند و تعویض آن بدون نیاز به تجهیزات اضافی انجام شود.
پارامتر
| ولتاژ اسمی | 24V |
| ظرفیت | 50 آه |
| زمان شارژ | 13 ساعت |
| طول عمر | 500 سیکل به علاوه |
| ساعت وات (وات ساعت) | 1200 وات ساعت |
| حداکثر تخلیه مداوم | 20A |
| حداکثر جریان حداکثر (برای 10 میلیثانیه) | 50A |
| ولتاژ قطع تخلیه | 8.25V |
| ولتاژ شارژ | 12.6V |
| محدوده دما (شارژ) | 0ºC – 45ºC |
| محدوده دما (در حال استفاده) | -10ºC – 60ºC |
برجسته کردن نقاط
• بدون سرب، بدون خاک های کمیاب، بدون اسید، بدون گاز زدایی
• عمر تقویم > 10 سال
• مقاومت دمایی عالی (-20 درجه تا مثبت 60 درجه)
• استقرار انعطاف پذیر: حداکثر 16 بسته به صورت موازی و 4 بسته به صورت سری
• قدرت ثابت در هنگام تخلیه (مقاومت داخلی بسیار کم)
نمایش تصاویر









تگ های محبوب: باتری لیتیوم 24 ولت 50 ساعت برای اسکوتر متحرک، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید










