محصولات
باتری Lifepo4 3.2 V 200ah
1.lifepo4 باتری 3.2 در 200ah انرژی سبز ، غیر سمی ، غیر آلاینده ، طیف گسترده ای از مواد اولیه ، ارزان.
2. چرخه عمر طولانی ، 3000 بار در 80٪ DOD.
3. بدون فلزات سنگین و سازگار با محیط زیست.
4. تعمیر و نگهداری رایگان.
5. BMS داخلی با حفاظت کامل ، باتری دارای ولتاژ بالا با قابلیت اطمینان بالاتر است.
6. بدون اثر حافظه.
7. عملکرد دمای بالا خوب است.
8. ظرفیت تک سلول باتری بزرگ است.
9. ایمنی بالا ، بدون انفجار ، بدون آتش سوزی.
10. سازگاری خوب است.
باتری lifepo4 3.2 v 200ah

مشخصات محصول:
1.lifepo4 باتری 3.2 در 200ah انرژی سبز ، غیر سمی ، غیر آلاینده ، طیف گسترده ای از مواد اولیه ، ارزان.
2. چرخه عمر طولانی ، 3000 بار در 80٪ DOD.
3. بدون فلزات سنگین و سازگار با محیط زیست.
4. تعمیر و نگهداری رایگان.
5. BMS داخلی با حفاظت کامل ، باتری دارای ولتاژ بالا با قابلیت اطمینان بالاتر است.
6. بدون اثر حافظه.
7. عملکرد دمای بالا خوب است.
8. ظرفیت تک سلول باتری بزرگ است.
9. ایمنی بالا ، بدون انفجار ، بدون آتش سوزی.
10. سازگاری خوب است.
| نوع سلول | باتری lifepo4 3.2 v 200ah |
| مدل سلول | BW-LFP |
| ولتاژ اسمی | 3.2V |
| ظرفیت اسمی | 202 ساعت |
| امپدانس AC | ≤0.7mΩ |
| حداکثر جریان شارژ | 1C / 202A (حداکثر) ؛ 0.2C 40A (استاندارد) |
| پایان ولتاژ شارژ | 3.65V |
| حداکثر جریان تخلیه | 1C 202A (مداوم) |
| پایان ولتاژ تخلیه | 2.0V |
| چرخه زندگی | 0002000 بار / 1C 80٪ DOD |
| وزن | حدود 3.9 کیلوگرم |
| بعد، ابعاد، اندازه | 174 میلی متر (L) * 57 میلی متر (D) * 201 میلی متر (H) |
| روش اتصال | جوشکاری لیزر |
| دمای شارژ | 0~45℃ |
| دمای تخلیه | -10~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | -10~45℃ |
برنامه های اصلی:
1. وسایل نقلیه الکتریکی در مقیاس بزرگ: اتوبوس برقی ، ماشین الکتریکی ، E-Tour Car
2. ماشین الکتریکی سبک: دوچرخه الکترونیکی ، اسکوتر الکترونیکی ، موتور سیکلت الکترونیکی ، گلف برقی ، صندلی چرخدار الکترونیکی
3. ابزار E: مته برقی ، اره برقی ، ماشین چمن زنی و غیره
4. اتومبیل های کنترل از راه دور ، قایق برقی ، هواپیما ، اسباب بازی ها
5. دستگاه های ذخیره انرژی تولید انرژی خورشیدی و بادی ، سیستم های خورشیدی ، ایستگاه پایه مخابرات
6. تجهیزات پزشکی کوچک و تجهیزات قابل حمل
7.RV ، ماشین کمپینگ و قایق بادبانی.
8. چراغ های خورشیدی خورشیدی ، چراغ های دوچرخه ، چراغ های LED ، چراغ قوه روشن

س FAالات متداول:
س: چه زمانی می توانم قیمت باتری 3.2 ولت lifepo4 را دریافت کنم؟
پاسخ: ما در صورت نیاز به تأیید هر گونه سوال در مورد چاپ ، ما ظرف 24 ساعت پس از دریافت RFQ یا بازخورد در عرض 1 روز نقل قول می کنیم.
س: آیا می توانید قیمت تخفیف باتری 3.2 v 200ah lifepo4 را به من بدهید؟
پاسخ: به مقدار بستگی دارد. هرچه مقدار بیشتر باشد ، می توانید از تخفیف بیشتری برخوردار شوید.
س: کدام روش حمل و نقل را می توانید ارائه دهید؟
A: ما می توانیم حمل و نقل از طریق دریا ، هوا و اکسپرس (fedex ، dhl ، tnt ، ups) را ارائه دهیم
تگ های محبوب: lifepo4 باتری 3.2 v 200ah ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، خرید ، قیمت ، بهترین ، ارزان ، برای فروش ، موجود است ، نمونه رایگان












