محصولات
3.2V 60Ah Lifepo4 سلول باتری
۱) وزن سبک.
(2) عمر چرخه طولانی بیش از 2000 چرخه.
(3) اندازه ، ظرفیت و ولتاژ را می توان سفارشی بستگی به نیاز مشتری است.
(4) سازگار با محیط زیست و کم خود تخلیه.
بیش از 2000 cycels بهترین قیمت 3.2v 60ah lifepo4 سلول باتری

ویژگی های محصول:
۱) وزن سبک.
(2) عمر چرخه طولانی بیش از 2000 چرخه.
(3) اندازه ، ظرفیت و ولتاژ را می توان سفارشی بستگی به نیاز مشتری است.
(4) سازگار با محیط زیست و کم خود تخلیه.
مشخصات محصول:
| مدل | بی دبلیو-۳۲۶۰ |
| ظرفیت استاندارد | ۶۲٫۴ه. |
| حداقل ظرفیت | ۶۰ه. |
| دمای کار | 2.50-3.65V |
| مقاومت داخلی | ≤0.50mΩ |
| دمای بار | 0-55 درجه سانتی گراد |
| دمای تخلیه | -20-55 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | 1.5KG |
| ابعاد | 183*148*28mm(L*W*T) |
| نرخ خود تخلیه / ماه | ≤3.5٪ |
| جریان شارژ استاندارد | 0.5C 30A |
| ولتاژ بار استانارد | 3.65V |
| حالت شارژ استاندارد | CC/CV |
| دمای بار استاندارد | ۲۵ درجه سانتی گراد |
| جریان دبی استاندارد | 0.5C 30A |
| جریان دبی پیوسته مكس | 1C 60A |
| جریان تخلیه حداکثر پالس(پالس بلند) | 120A (حدود 3 دقیقه) |
| جریان تخلیه حداکثر پالس(پالس کوتاه) | 180A |
| چرخه | 1500-2000 بار |
| تخلیه قطع ولتاژ | 2.5V |
| دمای دبی استاندارد | ۲۵ درجه سانتی گراد |
| دمای ذخیره سازی | -20-55 درجه سانتی گراد |

مزیت باتری لیتیوم:
( دلایلی برای اینکه چرا باتری لیتیوم را برای جایگزینی باتری اسید سرب انتخاب می کنید )
1. عمر چرخه طولانی نسبت به باتری اسید سرب
-حداقل 2000 بار - 8000 بار 40٪ dod
2.کمتر از نیمی از وزن ظرفیت مشابه نسبت به باتری های سرب اسید
3. شارژ سریع به 99٪ در 2.5 ساعت در مقابل تا 13 ساعت برای باتری های اسید سرب.
4.Can accept high charge rates (100A)
5.No و نگهداری مورد نیاز
6. بدون حافظه باتری
7.تقریبا هیچ اثرات derating درجه حرارت
8. 95٪ انرژی کارآمد
حجم محصولات:

برنامه های کاربردی اصلی برای باتری Lifepo4:
2.سبک ماشین الکتریکی: دوچرخه الکترونیکی، الکترونیکی اسکوتر، موتور سیکلت الکترونیکی، سبد گلف الکتریکی، صندلی چرخدار الکترونیکی.
3.ابزار الکترونیکی: مته الکتریکی، اره برقی، ماشین چمن زنی و مانند آن.
4.ماشین کنترل از راه دور، قایق الکتریکی، هواپیما، اسباب بازی.
5.خورشیدی و باد تولید انرژی دستگاه های ذخیره سازی انرژی,سیستم های خورشیدی,ایستگاه مخابرات پایه.
6.تجهیزات پزشکی کوچک و تجهیزات قابل حمل.
7.RV، کمپینگ ماشین و قایق بادبانی.
8.چراغ انرژی خورشیدی, چراغ دوچرخه, چراغ های LED, چراغ قوه روشن.

تگ های محبوب: 3.2v 60ah lifepo4 سلول باتری, چین, تامین کنندگان, تولید کنندگان, کارخانه, خرید, قیمت, بهترین, ارزان, برای فروش, در سهام, نمونه رایگان











