محصولات
باتری لیتیوم Aa 3.2 V قابل شارژ
1. aa 3.2 v باتری لیتیوم قابل شارژ که می تواند در هر موقعیتی نصب شود ، در برابر ضربه و ارتعاش مقاوم است. عملکرد طولانی مدت در دمای بالا و پایین.
2. قدرت کارآمد: منحنی تخلیه مسطح باتری LiFePO4 ما تا 95 درصد از ظرفیت استفاده از آن باعث افزایش نجومی در زمان اجرا می شود در حالی که تنها 50 درصد در سرب اسید.
3. بی عیب و نقص سبک: باتری LiFePO4 ما تنها 1/3 وزن سرب اسید است که این امر را برای استفاده در RV ها ، برنامه های دریایی و خارج از شبکه هنگام بکسل یا تحرک مورد توجه قرار می دهد.
aa 3.2 ولت باتری لیتیوم قابل شارژ

1. aa 3.2 v باتری لیتیوم قابل شارژ که می تواند در هر موقعیتی نصب شود ، در برابر ضربه و ارتعاش مقاوم است. عملکرد طولانی مدت در دمای بالا و پایین.
2. قدرت کارآمد: منحنی تخلیه مسطح باتری LiFePO4 ما تا 95 درصد از ظرفیت استفاده از آن باعث افزایش نجومی در زمان اجرا می شود در حالی که تنها 50 درصد در سرب اسید.
3. بی عیب و نقص سبک: باتری LiFePO4 ما تنها 1/3 وزن سرب اسید است که این امر را برای استفاده در RV ها ، برنامه های دریایی و خارج از شبکه هنگام بکسل یا تحرک مورد توجه قرار می دهد.
مشخصات محصول:
aa 3.2 ولت باتری لیتیوم قابل شارژ
| ظرفیت اسمی | 100Ah |
| ولتاژ کاری | 2.50-3.65V |
| مقاومت داخلی | ≤ 0.35mΩ |
| دمای شارژ | 0°C ~ 55°C |
| دمای تخلیه | -20°C ~ 55°C |
| وزن خالص | حدود 2.3 کیلوگرم |
| میزان تخلیه خود | .53.5 monthly ماهانه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 176*48*133 میلی متر (L*W*H) |
| جریان شارژ Stadnard | 50A |
| ولتاژ شارژ استاندارد | 3.65V |
| روش شارژ | CC/CV |
| جریان تخلیه استاندارد | 50A |
| حداکثر جریان تخلیه مداوم | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه پالس | 258A |
| ضمانتنامه | 3 سال |
| چرخه زندگی | 3000 بار |
| تخلیه ولتاژ را قطع می کند | 2.5V |
برنامه های کاربردی:

بسته باتری لیتیوم فسفات


بسته بندی:
1) جعبه کارتن -پالت ظرف.
2) بسته بندی نیز می تواند توسط مشتریان سفارشی شود' ؛ الزامات.
حمل دریایی:
1) زمان حمل و نقل برای سفارش عمده: 30-45 روز پس از دریافت سپرده.
2) سفارش نمونه قرار است ظرف 7 روز ارسال شود ، سفارش عمده برای ارسال از طریق دریا پیشنهاد می شود ، در صورت نیاز می توانیم خدمات حمل و نقل را ارائه دهیم.
ماخدمات:
OEM&آمپر؛ ODM می تواند طبق درخواست شما سفارشی شود:
1. ولتاژ ، ظرفیت و ابعاد باتری.
2. جریان شارژ و تخلیه BMS.
3. اتصال دهنده ، مورد و سیم.
4. لوگوی خود شما به عنوان مثال: چاپ ابریشم.
خدمات پس از فروش در دسترس است:
1. در 24 ساعت به هر گونه سوال در مورد محصول ما پاسخ دهید.
2. برای مشتریان عادی سریع اقدام کنید'؛ ظرف 12 ساعت مطالبه کنید
3. خدمات پس از فروش خوب: ما 2 سال ضمانت کیفیت برای باتری های lifepo4 12.8V 20Ah/50Ah/100Ah/200Ah/500Ah/1000Ah/...
4. یک به یک قبل از حمل و نقل آزمایش شده است.
تگ های محبوب: aa 3.2 v باتری لیتیوم قابل شارژ ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، خرید ، قیمت ، بهترین ، ارزان ، برای فروش ، در انبار ، نمونه رایگان
-
باتری 3.2 V 100ah Lifepo4مشاهده بیشتر> -
باتری 3.2 V 50ah Lifepo4 برای ذخیره انرژی خورشیدیمشاهده بیشتر> -
چرخه عمیق 3.2 V باتری قابل شارژ چراغ خورشیدیمشاهده بیشتر> -
3.2 V 280ah Aa قابل شارژ باتری آهن لیتیوممشاهده بیشتر> -
3.2v 200ah Lifepo4 Aa باتری لیتیوم خورشیدیمشاهده بیشتر> -
3.2v 100ah Prismatic Cell Lithium Lifepo4 Rv باتریمشاهده بیشتر>












