محصولات
باتری موتور ترول لیتیوم 24 ولت
2. پیگیری وضعیت باتری (شارژ، دشارژ، قدرت، دما، عمر چرخه، و غیره) و تغییر اطلاعات برای استفاده های مختلف.
3. از آنجایی که بسیاری از گزینههای پتوی گرمایش خارجی موجود نمیتوانند دمای داخلی سلولها را تشخیص دهند و ممکن است به طور کامل در گرم کردن باتری در سراسر باتری مؤثر نباشند، گرمایش داخلی یکنواخت یکی از اجزای حیاتی باتریهای ما در هوای سرد است.

توضیحات محصول
1.سلول های استوانه ای با کیفیت بالاتر
2. پیگیری وضعیت باتری (شارژ، دشارژ، قدرت، دما، عمر چرخه، و غیره) و تغییر اطلاعات برای استفاده های مختلف.
3. از آنجایی که بسیاری از گزینههای پتوی گرمایش خارجی موجود نمیتوانند دمای داخلی سلولها را تشخیص دهند و ممکن است به طور کامل در گرم کردن باتری در سراسر باتری مؤثر نباشند، گرمایش داخلی یکنواخت یکی از اجزای حیاتی باتریهای ما در هوای سرد است.
4.ساختار داخلی با ثبات تر و محکم تر
مشخصات باتری
| ابعاد فیزیکی | 12. 0 "x 6.6" x 8.26" (305 x 169 x 210 میلیمتر) |
| اندازه گروه BCI | گروه 27 |
| وزن | 28.{1}} پوند (22 کیلوگرم) |
| رتبه بندی آب | IP65 |
| نوع ترمینال | M8 x 1.25" |
| گشتاور ترمینال | 80-100 در پوند (8-10 نیوتن متر) |
| مواد مورد | اکریلونیتریل بوتادین استایرن - بازدارنده شعله |
| نوع سلول | LiFePO4 |
| ولتاژ نامی | 25.8V |
| ظرفیت اسمی | 60 Ah @0.5C |
| ظرفیت (وات) | 1536W |
| اتصال موازی | حداکثر 6 واحد |
| اتصال سری | حداکثر 2 واحد |
| BMS | 8S60A |
| حفاظت مدار |
شارژ بیش از حد، تخلیه بیش از حد، جریان بیش از حد، دمای بیش از حد، اتصال کوتاه، تعادل، بازیابی خودکار خطا |
| چرخه زندگی |
3000 بار چرخه @ 100 درصد DOD و 6000 بار @ 80 درصد DOD |
| خود تخلیه |
کمتر از 3 درصد در ماه |
| کارایی شارژ |
100 percent @0.2C |
| راندمان تخلیه |
98-100 درصد @1C |
عکس های بیشتر:


کاربرد

بسته


تگ های محبوب: باتری موتور ترول لیتیوم 24 ولت، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان










