محصولات
بسته باتری فسفات آهن لیتیوم Lifepo4 24V 100Ah
1. ایمنی: ایمن ترین بسته باتری آهن فسفات لیتیوم Lifepo4 ، CE ROHS ، ساخته شده در PCM / PCB ، بدون آتش و مواد منفجره.
2. انرژی پاک و سبز ، هیچ ماده سمی وجود ندارد.
3. گارانتی: 3 سال.
4. چرخه عمر طولانی ، 85٪ ظرفیت پس از 5000 بار چرخه عمیق باقی می ماند.
5. بسته باتری lifepo4 بدون اثر حافظه ، شارژ بسیار کارآمد در هر زمان ، بدون کاهش ظرفیت.
6. دمای عملکرد: -20 ~ 70 درجه سانتیگراد.
7. عملکرد خوب در دمای بالا و مقاومت در برابر دمای بالا.
8. میزان تخلیه کم:< 3%="">
بسته باتری فسفات آهن لیتیوم Lifepo4 24V 100Ah برای ذخیره انرژی خورشیدی

مشخصات محصول:
1. ایمنی: ایمن ترین بسته باتری آهن فسفات لیتیوم Lifepo4 ، CE ROHS ، ساخته شده در PCM / PCB ، بدون آتش و مواد منفجره.
2. انرژی پاک و سبز ، هیچ ماده سمی وجود ندارد.
3. گارانتی: 3 سال.
4. چرخه عمر طولانی ، 85٪ ظرفیت پس از 5000 بار چرخه عمیق باقی می ماند.
5. بسته باتری lifepo4 بدون اثر حافظه ، شارژ بسیار کارآمد در هر زمان ، بدون کاهش ظرفیت.
6. دمای عملکرد: -20 ~ 70 درجه سانتیگراد.
7. عملکرد خوب در دمای بالا و مقاومت در برابر دمای بالا.
8. میزان تخلیه کم خود:<؛ ماهانه 3٪
| ولتاژ اسمی | 24V |
| ولتاژ شارژ | 29.2V |
| ظرفیت اسمی | 100 آه |
| سلول باتری | سلول 3.2V 50Ah LifePO4 |
| پیکربندی باتری | بسته باتری 8S2P Pouch lifepo4 |
| مقاومت داخلی | ≤220mΩ |
| پایان ولتاژ شارژ | 29.2V |
| پایان جریان شارژ | 100 میلی آمپر |
| پایان ولتاژ تخلیه | 20V |
| روش شارژ | CC / CV |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 50A |
| حداکثر جریان تخلیه مداوم | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه پالس | 200A/10S |
| وزن خالص | 25 کیلوگرم |
| مواد مورد | پوشش فلزی |
| بعد مورد | 320 * 265 * 165 میلی متر |
| حفاظت از BMS | اتصال بیش از حد ، بیش از حد تخلیه ، جریان بیش از حد ، اتصال کوتاه |
| دمای شارژ | 0~45℃ |
| دمای تخلیه | -10~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | -10~45℃ |
| چرخه زندگی | 2000 بار در 85٪ dod ، 5000 بار در 65٪ ، 8000 بار در 40٪ dod |
| ضمانتنامه | 2 سال |
برنامه های کاربردی:
باتری سیستم نور LED
-باتری ماشین توئیست
-باتری اتوبوس EV
باتری اتوبوس الکتریکی
-باتری خورشیدی ، باتری پنل خورشیدی
VTR / تلویزیون قابل حمل ، ضبط صوت ، رادیو و غیره
-برق برق ، دستگاه چمن زن و جاروبرقی
-دوربین ها و تجهیزات عکاسی
- تجهیزات اندازه گیری قابل حمل
اسباب بازی های مختلف قدرت و تجهیزات تفریحی
-منبع تغذیه اضطراری
- ارتباطات و تجهیزات الکتریکی
-تجهیزات روشنایی اضطراری

بسته سیستم ذخیره انرژی خورشیدی:

س FAالات متداول:
س: چه مواردی برای باتری یا بسته وجود دارد ، آیا می توانم از شما شارژر بخرم؟
A: مورد باتری ، BMS ، بسته باتری ، می تواند اتصال سفارشی ، شارژر را خریداری کند
س: شارژ مجدد باتری چه مدت طول می کشد؟
پاسخ: معمولاً با شارژر استاندارد 40A 25.2V 5 ساعت طول می کشد.
س: چه مدت می توانم آن را دریافت کنم؟
پاسخ: اگر مقدار کمی ، تاریخ تحویل حدود 10-10 روز پس از پرداخت ، تحویل حمل و نقل به برنامه پروازهای نماینده بستگی دارد.
س: ضمانت باتری های قابل شارژ برای چراغ های خورشیدی باغچه 39 چیست؟
A: 3 سال گارانتی از تاریخ تحویل. مشکلات ساخته شده توسط بشر توسط ضمانت نیست.
س: آیا می توانم اندازه باتری را سفارشی کنم؟
A: البته اگر مقدار MOQ شما قابل اجرا باشد بله.
تگ های محبوب: بسته باتری فسفات آهن لیتیوم lifepo4 24v 100ah ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، خرید ، قیمت ، بهترین ، ارزان ، برای فروش ، موجود است ، نمونه رایگان
-
LED پنل 300X300mmمشاهده بیشتر> -
باتری خورشیدی لیتیوم یون LiFePO4 باتری 12V 300AHمشاهده بیشتر> -
باتری های لیتیوم یونی ذخیره انرژی خورشیدی Lifepo4 12V 200Ahمشاهده بیشتر> -
باتری لیتیوم LiFePO4 قابل شارژ 12 ولت 100 آمپر ساعتیمشاهده بیشتر> -
LiFePo4 باتری پشتیبان 12V 80Ah باتری بیتیم یونمشاهده بیشتر> -
باتری لیتیوم یون دریایی 12V 400AH باتری LiFePO4مشاهده بیشتر>











