محصولات
باتری لیتیوم یون 24 ولت 100 ساعت
2. نسبت چگالی انرژی به وزن نسبتاً بالا.
3. سطحی با روکش طلا - پایانه های باتری هسته مسی.
4-ایمن: BMS داخلی از شارژ/تخلیه بیش از حد، گرمای بیش از حد و اتصال کوتاه جلوگیری می کند.

باتری قابل شارژ LiFPO4 همچنین مکانی برای جایگزینی باتریهای سرب اسیدی برای ذخیرهسازی خورشیدی باتریهای لیتیوم آهن فسفات بسیار کارآمدتر پیدا کرده است، زیرا این باتریها حدود دو برابر چگالی انرژی را برای نیمی از وزن نگه میدارند. علاوه بر این، ولتاژ تقریبا ثابت اجازه می دهد تا مدار تنظیم ولتاژ داخلی باتری را ساده تر کند، که باعث کاهش بیشتر هزینه باتری و افزایش تحمل نسبت به شارژ بیش از حد متوسط می شود، بنابراین می توان آنها را بدون مدارهای پیچیده و گران قیمت به سلول های خورشیدی فتوولتائیک متصل کرد تا چرخه شارژ را متوقف کند. باتری های سرب اسیدی
توضیحات محصول
1. تکنولوژی مدرن بسته باتری لیتیوم فسفات آهن.
2. نسبت چگالی انرژی به وزن نسبتاً بالا.
3. سطحی با روکش طلا - پایانه های باتری هسته مسی.
4-ایمن: BMS داخلی از شارژ/تخلیه بیش از حد، گرمای بیش از حد و اتصال کوتاه جلوگیری می کند.
5-مسئول زیست محیطی: در ساخت و ساز از فلزات سنگین یا مواد خطرناک استفاده نمی شود.
6. به ویژه برای ذخیره انرژی بادی و خورشیدی در خانه، ذخیره انرژی وسایل نقلیه تفریحی (RV) و انرژی وسایل نقلیه الکتریکی کوچک 7.منابع (مانند کالسکه های گلف و غیره) مناسب است.
مشخصات باتری
| ظرفیت اسمی: | 100Ah |
| ظرفیت قابل استفاده: | 100Ah |
| ولتاژ اسمی: | 25.6V |
| BMS | 100A BMS |
| انرژی: | 2560 وات ساعت |
| حداکثر بار / قدرت lnverter: |
2560W |
| ولتاژ شارژ: |
28.4V-29.2V |
| روش شارژ: | CC/CV |
| حداکثر جریان شارژ ادامه دارد: | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه ادامه دارد: | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه 5 ثانیه | 300A |
| چرخه عمر: | 4000 - 5000 بار |
| بعد، ابعاد، اندازه: | L522xW240xH218mm |
| وزن: | تقریباً 23.5 کیلوگرم / 51.8 پوند |
| دمای کار: محدوده شارژ: | درجه 0 درجه --50 |
| تخلیه: | درجه --20 درجه --60 |
| دمای ذخیره سازی: | درجه -10 درجه --50 |
عکس های بیشتر:



کاربرد
این به همراه نرخ تخلیه نسبتاً بالا امکان شتاب عالی خودرو را فراهم می کند، بنابراین یک باتری ایده آل برای دوچرخه های الکترونیکی، اسکوترهای الکترونیکی و موتور سیکلت ها، چرخ دستی های گلف و چرخ دستی، اسکوترهای حرکتی، ATV و موبایل های برفی، قایق ها و کایاک ها، لیفتراک ها و ماشین های الکتریکی می باشد.

بسته


تگ های محبوب: باتری لیتیوم یون 24 ولت 100 ساعت، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان










