محصولات
18650 باتری 12 ولت 100 ساعت
بدون آلودگی برای حفاظت از محیط زیست
باتری قابل شارژ لیتیوم یون اصلی 100 درصد
دارای حفاظت ضد انفجار و حفاظت مدار
عمر چرخه طولانی بیش از 6000 بار
قوام خوب، ترشح کم
ارسال درخواست
معرفی محصول

🔋توضیحات:
مورد: باتری جایگزین اسید سرب/ باتری اسید سرب 12 ولت 100 ساعت جایگزین باتری
مدل ها: 12. 8V 100ah/120ah/200ah
کاربرد: ابزار برقی، لوازم خانگی، چرخ دستی گلف، قایق، زیردریایی، خودرو، برق
فولکلور، وسایل نقلیه الکتریکی، ویلچر برقی، سیستم های برق، سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی، برق اضطراری
تدارکات
مدل ها: 12. 8V 100ah/120ah/200ah
کاربرد: ابزار برقی، لوازم خانگی، چرخ دستی گلف، قایق، زیردریایی، خودرو، برق
فولکلور، وسایل نقلیه الکتریکی، ویلچر برقی، سیستم های برق، سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی، برق اضطراری
تدارکات
اسنادی
| محل مبدا | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری | BW |
| اندازه باتری | 425*190*185mm |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| نام محصول | باتری ذخیره انرژی خورشیدی |
| گواهینامه | CE، MSDS، ISO9001 |
| تعمیر و نگهداری | تعمیر و نگهداری رایگان |
| مواد | استوانه ای 18650 |
| استفاده | ذخیره سازی خورشیدی |
| مسابقه دوچرخه سواری | 13.5-13.8V، توصیه شده 13.62V |
| ولتاژ | 12V |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 100 هجری قمری |
| سفارش OEM | قابل قبول |
| زندگی طراحی | 8-10 سال |
| ضمانتنامه | 5 سال |
| کاربرد | ابزارهای برق، خانه، سیستم های برق |
🔋ویژگی ها و مزایا
- بدون آلودگی برای حفاظت از محیط زیست
- باتری قابل شارژ لیتیوم یون اصلی 100 درصد
- دارای حفاظت ضد انفجار و حفاظت مدار
- عمر چرخه طولانی بیش از 6000 بار
- قوام خوب، ترشح کم
نمایش تصاویر







تگ های محبوب: باتری 18650 12 ولت 100 ساعت، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید










