محصولات
باتری لیتیوم یونی 24 ولت 60 آمپر ساعتی با بلوتوث
سلول های استوانه ای با کیفیت بالاتر 🔋
قابلیت اتصال بلوتوث 📲
گرمایش توکار ♨️
ساختار داخلی با ثبات تر و محکم تر ⚙️
ضد آب و طول عمر بالا 🔋
ارسال درخواست
معرفی محصول

شرح
نگهدارنده های سلول باتری ما هر سلول را جدا کرده و از آن محافظت می کند تا احتمال اتصال کوتاه ناشی از لرزش شدید یا ضربه را کاهش دهد. فاصله و فاصله بین هر سلول همچنین توانایی بسته باتری را برای دفع گرما هنگام شارژ و دشارژ شدن افزایش می دهد.
برجسته کردن نقاط
- سلول های استوانه ای با کیفیت بالاتر 🔋
- بلوتوث® قابلیت اتصال 📲
- گرمایش داخلی ♨️
- ساختار داخلی با ثبات تر و محکم تر ⚙️
- ضد آب و طول عمر بالا🔋
اسنادی
| ولتاژ اسمی | 25.6V |
| ظرفیت اسمی | 60 Ah @0.5C |
| ظرفیت (وات) | 1536W |
| اتصال موازی | حداکثر 6 واحد |
| اتصال سری | حداکثر 2 واحد |
| BMS | 8S60A |
| خود تخلیه | کمتر از 3 درصد در ماه |
| کارایی شارژ | 100 percent @0.2C |
| راندمان تخلیه | 98-100 درصد @1C |
نمایش تصاویر








تگ های محبوب: باتری لیتیوم یون 24 ولت 60 ساعت با بلوتوث، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، موجودی، نمونه رایگان
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید










