محصولات
باتری Lifepo4 12v 6ah
باتری لیتیوم پلیمر 12 ولت 7 ساعت lifepo4.
1. سلول های باتری با ظرفیت متفاوت برای گزینه: 2000mAh/2200mAh/2400mAh/2600mAh/2800mAh.
2. محصول سبز، زمان آماده به کار طولانی، 3 سال گارانتی، عملکرد ایمنی عالی.
3. تست اتصال کوتاه گذرانده شد، تست شارژ بیش از حد به پایان رسید.
4. بهترین خدمات فروش و قیمت خوب.
5. ظرفیت بالا، پلت فرم سطح بالا، ساعات کاری طولانی، عمر چرخه طولانی.
باتری lifepo4 12v 6ah

مشخصات محصول:
باتری لیتیوم پلیمر 12 ولت 7 ساعت lifepo4.
1.سلول های باتری با ظرفیت متفاوت برای گزینه: 2000mAh/2200mAh/2400mAh/2600mAh/2800mAh.
2. محصول سبز، زمان آماده به کار طولانی، 3 سال گارانتی، عملکرد ایمنی عالی.
3. تست اتصال کوتاه گذرانده شد، تست شارژ بیش از حد به پایان رسید.
4. بهترین خدمات فروش و قیمت خوب.
5. ظرفیت بالا، پلت فرم سطح بالا، ساعات کاری طولانی، عمر چرخه طولانی.
| ولتاژ اسمی | 12.8V |
| ظرفیت اسمی | 7ah (OEM) |
| نوع باتری | سلول باتری فسفات آهن لیتیوم استوانه ای LifePO4 استوانه ای 3.2 ولت 7000 میلی متری A 3.2 ولت |
| مدل | BW-1207/4S1P |
| پیکربندی باتری | 4S2P |
| مقاومت داخلی | ≤420mΩ |
| ولتاژ پایان شارژ | 14.6V |
| جریان پایان شارژ | 200 میلی آمپر |
| پایان ولتاژ تخلیه | 9.2V |
| روش شارژ | CC/CV (جریان ثابت/ولتاژ ثابت) |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 10A (پیشنهاد) |
| حداکثر جریان تخلیه مداوم | 25A |
| حداکثر جریان تخلیه پالس | 30A/10S |
| وزن خالص | وزن خالص 720 گرم |
| مواد مورد | کیس ABS |
| بعد مورد | 7 ساعت: 151 * 65 * 95 میلی متر (همه ابعاد را می توان سفارشی کرد) |
| ضمانتنامه | 2 سال. 3 سال برای فروشنده |
| BMS داخلی | نظارت بر دمای سلول و PCB، جریان، ولتاژ، تعادل سلول و غیره |
| نوع ترمینال | M8 |
| چرخه زندگی | عمر چرخه عمیق 2000 بار، 80% dod، 5000 بار، 65% dod، 8000 بار، 40% dod |
| دمای شارژ | 0~45℃ |
| دمای تخلیه | -20~60℃ |
| دمای ذخیره سازی | -10~45℃ |
| گواهینامه | گواهینامه CE، RoHS، MSDS و UN38.3 |
| مونتاژ موازی | حداکثر 10 مورد (12V-70Ah یا بیشتر) |
| حفاظت از محوطه | IP56 یا IP67 سفارشی موجود است |
| استیکر | برچسب OEM خوش آمدید، می توانید طرح را برای سفارشی سازی ارسال کنید |
مزیت - فایده - سود - منفعت:
1. بدون تعمیر و نگهداری طراحی مدولار برای نصب آسان و افزایش ظرفیت.
2. عمر چرخه طولانی.
2000 Cycle Times 85% DOD
5000 بار چرخه 65% DOD
8000 بار چرخه 40% DOD
3. Bulit-in BMS هوشمند با عملکردهای حفاظتی و ارتباطی متعدد.
4. محدوده دمای کار گسترده و قابلیت اطمینان بالا.
5. چندین واحد باتری را می توان به صورت موازی متصل کرد، مناسب برای برنامه های ذخیره سازی انرژی بالا.
6. سازگار با کنترل کننده های شارژ مختلف و اینورتر.
7. به طور گسترده برای ذخیره سازی سیستم خورشیدی خارج از شبکه، پشتیبان گیری از راه دور، مرکز داده مرکزی و غیره استفاده می شود.


نمای کلی مونتاژ بسته باتری لیتیوم یون
1. ساختار اولیه باتری
ساختار اصلی باتری از سه بخش تشکیل شده است: هسته باتری، صفحه محافظ و پوسته بیرونی.
1. باتری ها: باتری ها مهم ترین قسمت باتری و حامل تبدیل انرژی هستند. شرکت ما در حال حاضر باتری های لیتیوم یون پلیمری و باتری های لیتیوم یون استوانه ای را تولید می کند. پارامترهای اصلی باتری عبارتند از: ظرفیت، مقاومت داخلی، عمر چرخه و غیره.
2. برد محافظ: برد محافظ یک ماژول کاربردی الکترونیکی است که از عملکرد طبیعی سلول باتری محافظت می کند و از حوادث غیرعادی جلوگیری می کند. اجزای اصلی لوله آی سی و MOS هستند. آی سی قطعه ای است که ولتاژ سلول را کنترل می کند و لوله MOS یک سوئیچ است. در کل ماژول، آی سی با تشخیص جریان مدار کار و ولتاژ در هسته باتری، وضعیت سوئیچینگ لوله MOS را کنترل می کند، در نتیجه مدار شارژ و دشارژ را کنترل می کند و به هدف جلوگیری از شارژ بیش از حد باتری، تخلیه بیش از حد یا دستیابی به هدف جلوگیری می کند. جریان بیش از حد پارامترهای اصلی برد حفاظتی عبارتند از: ولتاژ حفاظت از اضافه شارژ، ولتاژ بازیابی حفاظت از شارژ بیش از حد، ولتاژ بازیابی حفاظت در برابر تخلیه بیش از حد، جریان حفاظت از اتصال کوتاه، جریان خود مصرفی، مقاومت داخلی PCM و غیره که پارامترهای فوق قابل اندازه گیری هستند. توسط تجهیزات خاص یا مدارهای آنالوگ.
3. پوسته: پوسته پوسته ای است که هسته باتری و برد محافظ را با هم ثابت می کند، مهر و موم می کند و عملکرد تطبیق را با میزبان کامل می کند. پوسته بیرونی اغلب به یک پوسته پایین و یک پوسته صورت تقسیم می شود. به طور کلی، پس از جفت گیری با میزبان، پوسته ای که به بیرون نشت می کند، پوسته صورت و دیگری پوسته پایینی است.
مواد متداول مورد استفاده برای پوسته عبارتند از: ABS، ABS{0}}رایانه کامپیوتر، رایانه شخصی و غیره. شاخص های اصلی برای اندازه گیری پوسته عبارتند از: رنگ، جنس، تناسب، مقاومت مکانیکی و غیره.
سوالات متداول:
س: آیا شما یک کارخانه یا شرکت تجاری هستید؟
A: ما یک کارخانه هستیم و دارای 3 پایگاه تولید مختلف با خطوط تولید اتوماتیک پیشرفته و در مجموع بیش از 2000 کارگر هستیم.
س: زمان سفارش شما برای تولید انبوه باتری Lifepo4 12v 6ah چقدر است؟
A: به طور کلی 15 ~ 25 روز کاری، بسته به مقدار و مدل، نوع باتری و غیره، توصیه می کنیم زمان سرب را با توجه به وضعیت واقعی بررسی کنید.
س: آیا سفارشات باتری لیتیوم OEM/ODM را می پذیرید؟
A: بله، OEM&؛ ODM خوش آمدید، لطفاً ما را از الزامات طراحی خود مطلع کنید.
س: آیا سفارشات نمونه را می پذیرید؟
A: سفارش نمونه برای حمایت از مشتریان بالقوه در مرحله شروع قابل قبول است.
س: مدت گارانتی شما چیست؟
A: ما یک ضمانت 36 ماهه ارائه می دهیم، با جایگزینی رایگان برای هر گونه مشکل کیفیت تایید شده است
تگ های محبوب: باتری lifepo4 12v 6ah، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان











