محصولات
چرخه عمیق Lifepo4 400ah 12v باتری لیتیوم یون
1. ایمنی: ایمن ترین باتری های Li-Ion برای چراغ های خورشیدی ، CE ROHS تأیید شده ، ساخته شده در PCM/PCB ، بدون آتش و مواد منفجره.
2. انرژی پاک و سبز ، بدون مواد سمی موجود.
3. باتری قدرتمند.
4. چرخه عمر طولانی ، 85 capacity ظرفیت پس از 2000 بار چرخه عمیق باقی می ماند.
5. باتری های قابل شارژ برای چراغ های خورشیدی بدون اثر حافظه ، شارژ بسیار کارآمد در هر زمان ، بدون کاهش ظرفیت.
6. دمای عملکرد: -20 ~ 70 درجه سانتی گراد.
7. عملکرد خوب در دمای بالا و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.
8. میزان پایین تخلیه خود:< 3%="">
چرخه عمیق Lifepo4 400ah 12v باتری لیتیوم یون

مشخصات محصول:
1. ایمنی: ایمن ترین چرخه عمیق Lifepo4 400ah 12v باتری لیتیوم یون ، CE ROHS تأیید شده ، ساخته شده در PCM/PCB ، بدون آتش یا مواد منفجره.
2. انرژی پاک و سبز ، بدون مواد سمی موجود.
3. باتری قدرتمند.
4. چرخه عمر طولانی ، 85 capacity ظرفیت پس از 2000 بار چرخه عمیق باقی می ماند.
5. بسته باتری lifepo4 بدون اثر حافظه ، شارژ بسیار کارآمد در هر زمان ، بدون کاهش ظرفیت.
| نام محصول | چرخه عمیق Lifepo4 400ah 12v باتری لیتیوم یون |
| بسته بندی | یک کارتن یک باتری با پشم مروارید |
| ولتاژ اسمی: | 12V |
| ظرفیت اسمی: | 400Ah |
| پایانه | M8 یا اندرسون |
| نوع باتری: | سلول 4S4P Lifepo4 3.2v 100ah یا سلول باتری 4S2P با 3.2V 200ah |
| وزن: | ≤50 کیلوگرم |
| اندازه: (LxWxHmm) | 420*360*180 میلی متر (می تواند نصب شود) |
| ولتاژ پایان شارژ: | 14.6V |
| پایان شارژ فعلی: | 100 میلی آمپر |
| پایان ولتاژ تخلیه: | 9.4V |
| روش شارژ: | 0.2C (0.5A) CC/CV |
| حداکثر شارژ پیوسته شارژ: | 50A یا 100A |
| جریان تخلیه اسمی: | 100a یا 200A |
| حداکثر جریان تخلیه Pluse: | 150A /10S یا 250A /10s |
| دمای کارکرد: | 0~45℃-10~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | (60-80 orage ذخیره سازی SOC):-10 ~ 45 |
| چرخه زندگی: | حداقل 2000 بار 100٪ dod (2000-6000 بار) |
| حفاظت از BMS: | شارژ بیش از حد ، تخلیه بیش از حد ، جریان بیش از حد ، اتصال کوتاه |
معرفی شرکت:
1: کارخانه اصلی پایین ترین قیمت.
2: کیفیت خوب صدور گواهینامه
3: بدون MOQ. سفارش نمونه کوچک خوش آمدید.
4: پرداخت آنلاین
5: کارخانه 3 سال گارانتی ، پشتیبانی 7 روز بازپرداخت.
6: خدمات پس از فروش 24 ساعت.
برنامه های کاربردی:

بسته باتری دریایی فورلیتیوم:

سوالات متداول:
س: آیا شرکت تجاری یا تولید کننده هستید؟
A: ما کارخانه اصلی Benwei از شنزن چین هستیم.
س. آیا می توانم لوگوی خود را روی آن چاپ کنم؟
A: بله ، آرم/برچسب/OEM/ODM استقبال می شود
س. آیا می توان باتری خود را بصورت سری یا موازی سیم کشی کرد؟
پاسخ: بله OU شما می توانید هر یک از این باتری ها را به طور موازی متصل کنید. برای سریال ها ، در 3 واحد پیشنهاد دهید.
س. آیا می توان bms را برداشته و در صورت خرابی جایگزین کرد؟ آیا می توان پرونده را جایگزین سلول بد کرد؟
A: بله ، قاب را می توان برای جایگزینی آمپر BMS&باز کرد. سلولها با راهنمایی مهندس
س. چه گارانتی دارم?
A: گارانتی: 3 سال ، ما تعمیر یا جایگزینی را با دوره گارانتی ارائه می دهیم. در صورت بروز مشکلات کیفیت در این دوره ، لطفاً قبل از ارسال راه حل ، ویدئو یا عکس ها را برای تأیید به ما نشان دهید.
س: آیا OEM/ODM را قبول دارید؟
A: بله ، در دسترس است. ما گروه OEM را برای طراحی مورد باتری داریم.
س. آیا با باتری های خود ارتباط بلوتوث دارید؟
A: بله ، لطفاً در صورت نیاز به افزودن ارتباط Blue-tooth با باتری ها ، به ما اطلاع دهید. و می توانید نام باتری خود را در برنامه تغییر دهید.
س: آیا برنامه اجازه می دهد ولتاژ هر سلول را بررسی کند؟
A: بله ، برنامه به شما امکان می دهد ولتاژ هر یک را در هر زمان بخوانید.
س: آیا شما ظرفیت واقعی باتری را دارید؟
A: همه سلول های باتری ما با درجه A ، 100 new ظرفیت جدید و واقعی. ما قول می دهیم 100 Top درجه بالا A. اگر متوجه شدید که سلول باتری نیست ، می توانید برای بازپرداخت با ما تماس بگیرید.
س: چه نوع گواهینامه هایی دارید؟
A: ما می توانیم CE ، ROHS ، FCC ، IEC62133 ، MSDS ، UN38.3 و غیره را ارائه دهیم.
س: آیا MOQ دارید؟
پاسخ: محدود نیست. سفارش کوچک نیز استقبال می شود. مقدار بیشتر دارای قیمت بهتر است ، ما بهترین قیمت را برای شما بررسی می کنیم.
س: مدت پرداخت شما چقدر است؟
A: ما از روش پرداخت T/T ، Paypal ، Alibaba و غیره استفاده می کنیم. اگر مقدار سفارش> ؛ 10 هزار دلار آمریکا ، مدت پرداخت 30 T T/T برای سپرده و موجودی قبل از حمل و نقل خواهد بود
س: اگر باتری لیتیوم شما وارد حالت حفاظتی شود ، چگونه آن را بیدار می کنید؟
A: استفاده از شارژرهای لیتیوم برای بیدار کردن باتری. شارژر لیتیومی باتری ها را بطور خودکار بیدار می کند.
تگ های محبوب: چرخه عمیق lifepo4 400ah 12v باتری لیتیوم یون ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، خرید ، قیمت ، بهترین ، ارزان ، برای فروش ، در انبار ، نمونه رایگان













