محصولات
نور پایین LED با قدرت بالا
1. با رندر رنگی عالی CRI(Ra)> 80 می تواند نور را بر روی جسم طبیعی تر و اصالت تر نشان دهد و در زاویه تابش 60 درجه، 90 درجه و 120 درجه که با پوشش نور عالی و افکت های مختلف روشنایی موجود است.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان نور پایین led با قدرت بالا در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.

توضیحات محصول
چراغ های پایین LED 80 وات 100 وات 120 وات 150 وات 180 وات پرقدرت
6 اینچ، 8 اینچ، 10 اینچ، 14 اینچ اختیاری است
اندازه سوراخ Φ170 میلی متر-Φ300 میلی متر اختیاری است
130Lm/W روشنایی بالا
زاویه پرتو 60 درجه، 90 درجه، 120 درجه اختیاری است
پوشش شفاف، پوشش مات، پوشش شفاف اختیاری است
نورهای روکش شفاف به لنزهای نوری مجهز هستند
رادیاتور آلومینیومی قالبی-
مشخصات
| قدرت | 80W / 100W / 120W / 150W / 180W |
| روش نصب | نصب سقف توکار |
| ابعاد | 6 اینچ (Φ195 * 120 میلی متر) / 8 اینچ (Φ235 * 130 میلی متر) / 10 اینچ (Φ270 * 130 میلی متر) / 14 اینچ (Φ340 * 160 میلی متر) |
| اندازه سوراخ | 6 اینچ (170-185 میلی متر) / 8 اینچ (190-210 میلی متر) / 10 اینچ (230-250 میلی متر) / 14 اینچ (290-310 میلی متر) |
| تراشه LED | LED COB فیلیپس |
| کارایی سیستم | 130Lm/W |
| دمای رنگ | سفید گرم / سفید طبیعی / سفید سرد (3000K-4000K-6000K) |
| CRI | Ra80 |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V 50/60Hz |
| ضریب قدرت | 0.95 |
| زاویه پرتو | 60 درجه / 90 درجه / 120 درجه |
| رادیاتور | آلومینیوم ریخته گری{0} |
| پوشش | پوشش شفاف / پوشش مات / پوشش شفاف اختیاری است |
| مواد | آلومینیوم هوانوردی |
| دمای کاری | -30 درجه - 50 درجه |
| طول عمر | 50000 ساعت (LM70 @ 35 درجه) |
| گارانتی | 3 سال / 5 سال |
تصاویر بیشتر:




کاربرد:
نورپردازی های داخلی، روشنایی های مقاوم سازی، نورپردازی های کم خلیج، دفتر، روشنایی خانگی، مراکز خرید، فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، و غیره

تگ های محبوب: چراغ پایین نور با قدرت بالا، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان








