محصولات

چراغ پایین سقفی
● آلومینیوم دایکاست با کیفیت بالا
● لامپ با قابلیت عبور بالا
● اتلاف شدید گرما
ارسال درخواست
معرفی محصول

امکانات:
● آلومینیوم دایکاست با کیفیت بالا
● لامپ با قابلیت عبور بالا
● اتلاف شدید گرما
مشخصات:
| نام محصول: | چراغ پایین سقفی |
| قدرت: | 5W / 7W / 12W / 18W / 24W |
| ولتاژ: | 150-220V |
| CRI (Ra>): | بزرگتر یا مساوی 80/ بزرگتر یا مساوی 97 |
| دمای رنگ: | 3000K/4000K/6000K |
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
| ضمانتنامه: | 2 سال |
| کاربرد: | هتل، مهندسی، سوپرمارکت، دفتر، اقامتگاه و غیره |
جزئیات:





سود
1.13 سال تجربه در تولید روشنایی تجاری LED، تحقیق و توسعه و فروش
2. دارای یک زنجیره صنعتی پشتیبانی کامل از رانندگی، قالب، قالب گیری تزریقی، ریخته گری، اسپری و مونتاژ است.
3. محصولات آن به آمریکای شمالی، اروپا، خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی صادر می شود.
4. انواع قدرت صدور گواهینامه: ثبت اختراع CE CCC CB BIS ROHS ISO9001
تگ های محبوب: سقف نور پایین، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
یک جفت:
نور پایین LED COB قابل تنظیم
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید

