محصولات

نور پانل گرد LED روشن و نرم

توضیحات محصول
1. بهره وری انرژی: چراغ پانل گرد LED روشن و نرم نمونه ای از نورپردازی LED کم مصرف است که به رسمیت شناخته شده است. این نورپردازی عالی با مصرف انرژی کمتر نسبت به منابع روشنایی معمولی تولید می کند و مقدار قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.
2. روشنایی یکنواخت و روشن: نور پانل روشنایی یکنواخت و روشن را بدون سایه های خشن یا خیره کننده ایجاد می کند. به دلیل فضای گرم و دلپذیری که با نور ملایم و ملایم خود فراهم می کند، برای خانه ها، محل کار و مکان های دیگر مناسب است.
مشخصات فنی
| قدرت | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| بازده نوری لامپ (LM/W) | 140lm/W |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80-83Ra یا 95-98Ra |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V dimmable |
| مواد | پوشش آلومینیوم + کامپیوتر |
| طول عمر (ساعت) | 50000.000 |
| جلد قاب | سفید |
| ولتاژ ورودی (V) | 85-265V OR 12V DC، 24V DC |
| اندازه برش | 68 میلی متر تا 280 میلی متر |
| قطر خارجی | 85-300 میلی متر |
عکس های بیشتر:



کاربرد:
استفاده برای:
خانه: اتاق غذاخوری، راهرو، اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه، باغ.
دفتر: اتاق جلسه، محل کار، پذیرش، نمایشگاه
سایر موارد: رستوران ها، بارها، کافه ها، موزه ها، مغازه ها و غیره.








تگ های محبوب: چراغ پانل گرد روشن و نرم، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان





