محصولات
3 CCT قابل تنظیم RGBW LED Downlight
1.هیت سینک با اتلاف خوب
پوشش 2.Different برای گزینه
3.بهار قوی
ارسال درخواست
معرفی محصول

مشخصات محصول
1. جلوه های نوری مختلف مانند محو شدن، فلاش، بارق یا پالس را تولید کنید
2. ساخته شده از مواد با کیفیت بالا، مانند آلومینیوم، اکریلیک، یا پلی کربنات، برای اطمینان از دوام، ایمنی، و زیبایی
3. با استفاده از تلفن هوشمند یا کنترل از راه دور کنترل می شود
4. یکپارچه با دستیارهای صوتی و دستگاه های خانه هوشمند
مشخصات فنی
| قدرت | 20W/25W/30W |
| دمای رنگ (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT قابل تنظیم |
| بازده نوری لامپ (LM/W) | 120lm/W |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80-83Ra یا 95-98Ra |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V dimmable |
| تراشه LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| مواد | پوشش آلومینیوم + کامپیوتر |
| طول عمر (ساعت) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| جلد قاب | سفید |
| ولتاژ ورودی (V) | 85-265V،110-240V OR 12V DC، 24V DC |
| درایور LED | جدا شده و بدون سوسو |
عکس های بیشتر:



کاربرد:








تگ های محبوب: 3 سی سی سی سی سی دی قابل تنظیم rgbw led downlight، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
بعدی:
RGBW LED Downlight
ارسال درخواست









