محصولات
فیکسچر پایه گرد سطح سفید
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان تجهیزات پایه گرد سفید رنگ در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
- فیکسچر روی سطح گرد سفید دارای طراحی مدرن و ظریف است که آن را به انتخابی آسان برای برجسته کردن هر نوع پروژه طراحی داخلی تبدیل میکند.
- این چراغ روشنایی کل فضا را به گونه ای یکنواخت و فراوان روشن می کند، بنابراین محیطی روشن و جذاب ایجاد می کند.
- به دلیل ماهیت ساده روش نصب آن، یک گزینه روشنایی است که برای هر منطقه ای مناسب و کاربردی است.
مشخصات:
| قدرت | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| بازده نوری لامپ (LM/W) | 120lm/W |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80-83Ra یا 95-98Ra |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V قابل تنظیم |
| تراشه LED | SMD2835، Epistar، سامسونگ، Osram |
| مواد | پوشش آلومینیوم + کامپیوتر |
| طول عمر (ساعت) | 50000 |
| جلد قاب | سفید |
| ولتاژ ورودی (V) | 85-265 ولت یا 12 ولت DC، 24 ولت DC |
| اندازه برش | 68 میلی متر تا 280 میلی متر |
| قطر بیرونی | 85-300 میلی متر |
| PF | >0.90 |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

از تطبیق پذیری این چراغ ال ای دی گرد سقفی لذت ببرید که برای افزودن ظرافت به طراحی خانه شما عالی است.
درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: وسایل نصب سطح گرد سفید، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان












