محصولات
نور پانل تخت مربع
ارسال درخواست
معرفی محصول
ویژگی محصول:
1. چراغ مربع تخت دارای طراحی شیک و مدرن است که بدون زحمت با هر فضایی ترکیب می شود.
2. با استفاده از فناوری LED کارآمد،{1}}این چراغ روشنایی روشن و یکنواخت را در حالی که حداقل انرژی مصرف میکند، ارائه میکند.
3. ساخت و ساز بادوام و طول عمر طولانی آن را به یک راه حل روشنایی مقرون به صرفه برای مکان های مسکونی و تجاری تبدیل کرده است.
مشخصات:
| تراشه LED | Epistar / SMD2835 |
| رتبه بندی IP | IP44 |
| ولتاژ ورودی | 85-265 ولت، 100-277 ولت متناوب |
| CRI | >80 Ra |
| اثربخشی نورانی | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| قدرت | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| اندازه | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 سانتی متر |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم ترایاک یا قابل تنظیم 0-10 ولت |
| مواد | آلومینیوم + PMMA |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| طول عمر | 50000 ساعت |
| گارانتی | 5 سال |
| جلد قاب | سفید و نقره ای |
| گواهی شده | TUV، CE، ROHS |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: نور پانل تخت مربع، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
یک جفت:
چراغ سقفی دایره ای
ارسال درخواست












