محصولات
چراغ صفحه تخت LED کوچک 1×1
♦ طول عمر: طول عمر عملیاتی فوق العاده تا 50،000 ساعت
♦ انتشار UV صفر: نور LED نور مادون قرمز کمی تولید می کند و هیچ انتشار UV ندارد.
ارسال درخواست
معرفی محصول

توضیحات محصول
1. مواد: قاب آلومینیومی + ضد UV LGP (یا PMMA) + صفحه پخش کننده
2. منبع نور: تراشه 130lm/w SMD 2835
3.Driver: درایور خارجی گنجانده شده است
| قدرت | 18W |
| بعد، ابعاد، اندازه | 295x295x9mm |
| ولتاژ ورودی | ٪7b٪ 7b0٪ 7d٪ 7dVAC 50٪ 2f60Hz٪ 2f ٪ 7b٪ 7b3٪ 7d٪ 7dVAC |
| ضریب قدرت | >0.92 |
| Cri | >80 |
| خروجی لومن | 100lm٪ 2fw |
| دمای رنگ | 3000 هزار؛ 4500K نور روز، 6000K-6500K |
| زاویه پرتو | توزیع گسترده 120 درجه |
| SDCM ( SDCM ) | <5 |
| UGR | <20 |
| بهره وری | >89% |
PWM/0-10V/DALI قابل تنظیم
کیت های اضطراری (9-12W با مدت زمان 1 ساعت و 2 ساعت یا 3 ساعت)
ولتاژ پایین DC12V 24V
جزئیات بیشتر




کاربرد
این چراغ تخت کوچک مربعی همیشه برای راهروها و راهروها در ساختمانهای مسکونی، هتلها یا فضاهای اداری استفاده میشود.

تگ های محبوب: نور پانل تخت LED کوچک 1×1، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
ارسال درخواست









