محصولات
چراغ سطحی{0}}حلقهای شکل
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان نورهای حلقه ای-شکل روی سطح در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
1. چراغ حلقهای{1}شکل روی سطح به لطف طراحی معاصر خود افزودنی ظریف برای هر اتاقی است.
2. نور گرم و یکنواخت این لوستر همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید تا همه احساس کنند در خانه هستند.
3. این لامپ حلقهای-روی پایه از فناوری LED کارآمد{2}}استفاده میکند که به کاهش هزینههای برق بدون کاهش کیفیت نور کمک میکند.
مشخصات:
| قدرت | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| بازده نوری لامپ (LM/W) | 120lm/W |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80-83Ra یا 95-98Ra |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V قابل تنظیم |
| تراشه LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| مواد | پوشش آلومینیوم + کامپیوتر |
| طول عمر (ساعت) | 50000 |
| جلد قاب | سفید |
| ولتاژ ورودی (V) | 85-265 ولت یا 12 ولت DC، 24 ولت DC |
| اندازه برش | 68 میلی متر تا 280 میلی متر |
| قطر بیرونی | 85-300 میلی متر |
| PF | >0.90 |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

پنل led دایره به طور گسترده در اتاق نشیمن، سالن هتل، اتاق کنفرانس، بیمارستان ها، مدارس، دفاتر و غیره استفاده می شود.
درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: نور حلقهای-روی پایه، چین، تامینکنندگان، تولیدکنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، موجودی، نمونه رایگان












