محصولات
چراغ LED تخت
1. لامپ ال ای دی تخت 2x2FT نور بسیار خوبی را تا 5800 لومن در 5000K نور روز ارائه می دهد در حالی که 85 درصد انرژی کمتری مصرف می کند.
2. ساخته شده برای ادامه تولید نور با کیفیت برای 50،{2}} ساعت استفاده.

توضیحات محصول
1. لامپ ال ای دی تخت 2x2FT نور بسیار خوبی را تا 5800 لومن در 5000K نور روز ارائه می دهد در حالی که 85 درصد انرژی کمتری مصرف می کند.
2. ساخته شده برای ادامه تولید نور با کیفیت برای 50،{2}} ساعت استفاده.
3. لامپ تروفر LED با نور پسزمینه شامل یک قاب آلیاژ آلومینیومی مقاوم با روکش سفید، محدوده ولتاژ عملیاتی وسیع 110-277 VAC است و در نظر گرفته شده است که پنج برابر پانلهای فلورسنت دوام بیاورد. عالی برای استفاده در محیط های کاری از جمله دفاتر، مدارس، بیمارستان ها، آشپزخانه ها و موسسات مراقبت های بهداشتی. آنها برای نمایشگاه ها و مشاغل خرده فروشی به لطف چراغ های پنل LED 2x2 فوت عالی هستند.
مشخصات فنی
| مصرف برق: | 45W |
| ولتاژ ورودی: | AC110-277V |
| معادل وات: | 200W |
| دمای رنگ: | سفید سرد (5000k) |
| لومن های تحویل شده: | CW: 5800LM - NW |
| CRI: | 85 |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| کم نور: | بله، 0-10V |
| دمای عملیاتی: | -20 درجه - 50 درجه (-4 درجه فارنهایت - 122 درجه فارنهایت) |
| مسکن: | آلیاژ آلومینیوم به علاوه پوسته PC |
| لنز: | مات شده |
| نصب: | پایه سقفی توکار |
| اندازه: | 23.75" x 23.75" x 1.2" |
| گواهینامه ها: | CE RoHS، TUV |
| ضمانتنامه: | 5 سال گارانتی محدود |
| کاربرد: | فقط استفاده در فضای داخلی |
جزئیات بیشتر






کاربرد

تگ های محبوب: چراغ صفحه تخت چراغ، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان











