محصولات
پانل سقفی دایره ای برای آشپزخانه
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان پانل سقفی دایره ای برای آشپزخانه در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
1. زیبایی شناسی آشپزخانه خود را با پانل سقفی دایره ای ما افزایش دهید و ظرافت مدرن را به فضای شما اضافه کنید.
2. مواد باکیفیت-به کار رفته در پانل های سقفی ما دوام و عملکرد طولانی- را تضمین می کند و آنها را به یک افزودنی کاربردی و شیک برای هر آشپزخانه تبدیل می کند.
3. با استفاده از گزینههای روشنایی LED کارآمد و صرفهجویی در مصرف انرژی، از نور بهتر و فضای روشنتر در آشپزخانه خود لذت ببرید.
مشخصات:
| قدرت | 3W/5W/7W/9W |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| بازده نوری لامپ (LM/W) | 120lm/W |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80-83Ra یا 95-98Ra |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم ترایاک یا قابل تنظیم 0-10 ولت |
| تراشه LED | SMD2835، Epistar، سامسونگ، Osram |
| مواد | پوشش آلومینیوم + کامپیوتر |
| طول عمر (ساعت) | 50000 |
| جلد قاب | سفید |
| ولتاژ ورودی (V) | 85-265 ولت یا 12 ولت DC، 24 ولت DC |
| اندازه برش | 68 میلی متر تا 280 میلی متر |
| قطر بیرونی | 85-300 میلی متر |
| PF | >0.90 |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

زیبایی شناسی داخلی خود را با طراحی باریک و درخشش ملایم نورپردازی پانل ال ای دی گرد تقویت کنید و فضایی دلپذیر و دعوت کننده ایجاد کنید.
درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: پانل سقفی دایره ای برای آشپزخانه، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان












