محصولات
پانل ال ای دی مربعی دایره 60X60
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان پانل های ال ای دی 60x60 مربعی آلومینیومی در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
1. پانل ال ای دی 60X60 مربع گرد آلومینیومی دارای سبکی مدرن و شیک است که آن را برای آوردن هوای ظرافت به هر اتاقی ایده آل می کند.
2. این پانل LED یک گزینه روشنایی قابل اعتماد و مقرون به صرفه است زیرا از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده است که دوام و طول عمر آن را تضمین می کند.
3. اندازه این پنل که 60 در 60 اینچ است، نور کافی را فراهم می کند که نه تنها درخشان است، بلکه مصرف انرژی پایینی نیز دارد که به ایجاد یک محیط خوب- و جذاب در هر فضایی کمک می کند.
مشخصات:
| تراشه LED | Epistar / SMD2835 |
| رتبه بندی IP | IP44 |
| ولتاژ ورودی | 85-265 ولت، 100-277 ولت متناوب |
| CRI | >80 Ra |
| اثربخشی نورانی | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| قدرت | 18W/36W/40W |
| اندازه | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V قابل تنظیم |
| مواد | آلومینیوم + PMMA |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| طول عمر | 50000 ساعت |
| گارانتی | 5 سال |
| جلد قاب | سفید و نقره ای |
| گواهی شده | TUV، CE، ROHS |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: پانل ال ای دی 60x60 مربعی آلومینیومی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، موجودی، نمونه رایگان











