محصولات
پانل کوچک مربعی 36 وات برای تزئین سقف
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان پانل های کوچک مربعی 36w برای دکوراسیون سقف در چین است. به خرید محصولات بادوام برای فروش در اینجا و دریافت لیست قیمت از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
ویژگی محصول:
1. از زیبایی بینظیر پانل کوچک مربعی 36 واتی برای تزئین سقف لذت ببرید، که به فضایی که برای تزئین به این روش انتخاب میکنید، هوای ظرافت میبخشد.
2. باید اتاق خود را با نور ال ای دی روشن کنید که هم روشن است و هم انرژی{1}} کارآمد است. این باعث ایجاد فضایی گرم و دلپذیر می شود.
3. با نصب یک پانل مربع صیقلی و معاصر که با هر نوع طراحی داخلی سازگار است، ظاهر سقف خود را بهبود ببخشید.
ecification:
| تراشه LED | Epistar / SMD2835 |
| رتبه بندی IP | IP44 |
| ولتاژ ورودی | 85-265 ولت، 100-277 ولت متناوب |
| CRI | >80 Ra |
| اثربخشی نورانی | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| قدرت | 18W/36W/40W |
| اندازه | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| دمای رنگ (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| دیمر را پشتیبانی کنید | قابل تنظیم Triac یا 0-10V قابل تنظیم |
| مواد | آلومینیوم + PMMA |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| طول عمر | 50000 ساعت |
| گارانتی | 5 سال |
| جلد قاب | سفید و نقره ای |
| گواهی شده | TUV، CE، ROHS |
تصاویر تفصیلی:





استفاده:

پانل کوچک مربعی 36 وات برای دکوراسیون سقف یک روش زیبا و امروزی برای نورپردازی فضای نشیمن شماست.
درباره ما:


بسته بندی و تحویل:

تگ های محبوب: پانل مربع کوچک 36w برای دکوراسیون سقف، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان












