محصولات

چراغ پنل ال ای دی 36 وات 600 میلی متر X 600 میلی متر
نور پنل ال ای دی 36 وات 600 x 600 میلی متر
این پنل LED جایگزینی ایده آل برای واحدهای فلورسنت سنتی است و برای روشنایی سقف کاذب ایده آل است. این چراغ پنل ال ای دی کم مصرف از LED سامسونگ SMD2835 به عنوان منبع نور خود استفاده می کند و دارای خروجی لومن بالا با طول عمر طولانی 30،{2}}ساعت است. پانل ها فاقد جیوه و سرب هستند و آنها را دوستدار محیط زیست می کند. پانل ها را می توان در سقف های کاذب فرو رفت و می توان با استفاده از کیت نصب سطحی مجزا روی سطح نصب کرد.
مشخصات فنی
- چراغ پنل سقفی LED
- بازده نوری: 120 lm/W
- شاخص رندر رنگ: Ra 80
- شار نور: 4320 lm
ابعاد
- 600x600mm
| برند روشنایی: | روشنایی بنوی |
|---|---|
| وات: | 36 وات |
| ولتاژ: | 240V |
| پایان: | سفید |
| رنگ: | سفید طبیعی |
| دمای رنگ: | سفید طبیعی - 4500K |
| میانگین عمر لامپ: | 30,000 |
| کم نور: | خیر |
| رتبه IP: | IP20 |
| پایه لامپ: | رهبری |
| لوله فلورسنت معادل: | برابر با یک ماژول فلورسنت 4x18W |
پانل BWPL-120x30LED 1200X300mm 160lm/W

امکانات
1. پانل led باریک با روشنایی بالا 120lm/W
2. بدون سوسو، UGR<19 is="">19>
3. کیفیت پایدار، بدون زردی
4. می توانید 0-10v، Triac و dali dimmable را انتخاب کنید
5. بهترین کیفیت 3-5 سال ضمانت، تا 50000 ساعت طول عمر
مشخصات
توضیحات | اندازه ها | توان / وات | شار نوری (±10 درصد) |
● تراشه LED: Epistar / SMD4014 ● ولتاژ کار: AC100-240V 50-60هرتز ● CRI >80Ra or CRI>95 Ra ● PF >0.90 ● CCT: 2700-6500K ● جنس: آلیاژ آلومینیوم به علاوه شیشه ● زاویه پرتو: 120 درجه ● جلد قاب: جلد سفید یا نقره ای | 300x300 میلی متر | 18W | 120lm/W |
600x300 میلی متر | 18W | ||
| 36W | |||
600x600 میلی متر | 36W | ||
| 40W | |||
| 48W | |||
620x620 میلی متر | 36W | ||
| 40W | |||
| 48W | |||
1200x300mm | 36W | ||
| 40W | |||
| 48W | |||
1200x600 میلی متر | 60W | ||
| 72W |
عکس های بیشتر


نصب و راه اندازی

تگ های محبوب: چراغ پنل ال ای دی 36 وات 600 میلی متر x 600 میلی متر، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان

