محصولات
چراغ 1x4 FT LED صفحه تخت قابل انتخاب CCT Flush Mount Light
صفحه تخت 1.LED با CCT قابل انتخاب شما می توانید هنگام استفاده از چراغ سقفی، دمای رنگ خود را دقیقاً روی دستگاه انتخاب کنید. قبل از نصب در سقف خود، می توانید دمای رنگ نور مورد علاقه خود را انتخاب کنید: سفید ملایم (3000K)، سفید قوی (4000K) یا نور روز (5000K).
2. عملکرد بالا - هیچ لامپی برای تغییر وجود ندارد زیرا LED های لبه روشن در نور پانل LED تخت نورگیر یکپارچه هستند. 4800 لومن، 48 وات. برای هر نوع نور خانگی ایده آل است.
چراغ 1x4 FT LED صفحه تخت قابل انتخاب CCT Flush Mount Light

امکانات
صفحه تخت 1.LED با CCT قابل انتخاب شما می توانید هنگام استفاده از چراغ سقفی، دمای رنگ خود را دقیقاً روی دستگاه انتخاب کنید. قبل از نصب در سقف خود، می توانید دمای رنگ نور مورد علاقه خود را انتخاب کنید: سفید ملایم (3000K)، سفید قوی (4000K) یا نور روز (5000K).
2. عملکرد بالا - هیچ لامپی برای تغییر وجود ندارد زیرا LED های لبه روشن در نور پانل LED تخت نورگیر یکپارچه هستند. 4800 لومن، 48 وات. برای هر نوع نور خانگی ایده آل است.
3. نصب آسان - این چراغ پانل مسطح 1x4 با طراحی ظریف کم مشخصات (کمتر از 1 اینچ) و روشنایی بدون تابش، همراه با اسلاید و قفل، آن را برای هر فضای سقف کم ایده آل می کند. براکت نصب ساده نصب را ساده می کند. ممکن است به عنوان دیوارکوب یا به عنوان یک پایه در سقف نصب شود. دارای امتیاز برای محیط مرطوب
4.DIMMABLE - چراغ LED صفحه تخت با نور لبه دارای محدوده کاهش نور بین 10 درصد تا 100 درصد است و با اکثر دیمرهای LED تریاک خانگی برای عملکرد بدون سوسو سازگار است.
مشخصات
چراغ 1x4 FT LED صفحه تخت قابل انتخاب CCT Flush Mount Light
| نمونه کارها | نور پنل |
| ولتاژ ورودی | 100-277V |
| وات | 40W |
| لومن (±10 درصد) | 4400LM |
| لومن لامپ | 110LM٪2fW |
| Cct | 5000K |
| Cri | 80 به علاوه |
| HID برابر است | N/A |
| زاویه پرتو | 110 درجه |
| دیمبل و کنترل | بله، 0-10V Dim |
| گواهینامه ایمنی | ETL |
| مصالح مسکن | آلومینیوم به علاوه پلاستیک |
| مواد پخش کننده | اکریلیک |
عکس های بیشتر


کاربرد

خانه ها، آشپزخانه ها، ادارات، مدارس، بیمارستان ها، هتل ها، اتاق های اجتماعات، سوپرمارکت ها
تگ های محبوب: 1x4 ft led پانل تخت چراغ قابل انتخاب سی سی سی سی سی سی سی سی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان










