محصولات

OEM 12V LiFePO4 قابل شارژ
1. عملکرد ایمنی عالی: ایمن ترین باتری فسفات آهن لیتیوم، CE BIS، MSDS، UN38.3، با BMS داخلی.
2. عمر چرخه طولانی و چرخه عمیق: بیش از 4000 چرخه را انجام می دهد، 6-8 برابر بیشتر از باتری سرب اسید.
3. بدون اثر حافظه، بسیار کارآمد و چگالی انرژی بالا.
4. اندازه فشرده و وزن سبک: اندازه و وزن 1/2 باتری سرب اسید.
5. عملکرد درجه حرارت بالا عالی.
6. نرخ تخلیه خود کم: < 3 درصد در ماه.
7. استاندارد IP بالا: به IP65 می رسد، ضد آب.
ارسال درخواست
معرفی محصول

🔋نکات برجسته
باتری ذخیره انرژی لیتیوم BENWEI از باتری LiFePO4 عمر طولانی و BMS با کارایی بالا برای محافظت و مدیریت سیستم باتری استفاده می کند، استفاده گسترده تر و عمر طولانی تری نسبت به باتری سنتی دارد.
اسنادی
| استاندارد محصول | 12V5Ah |
| ظرفیت باتری | 64 وات ساعت |
| جریان تخلیه استاندارد | 2.5A |
| حداکثر جریان تخلیه | 5A |
| ولتاژ اسمی | 12.8V |
| حداکثر ولتاژ شارژ | 14.6V |
| چرخه زندگی | 6000 بار |
| دمای ذخیره سازی | -10 درجه تا 50 درجه (14℉ تا 122℉) @60±20 درصد رطوبت نسبی |
| درجه محافظت | IP65 |
| ابعاد (L*W*H) | 152*65*98 میلی متر |
| وزن | 0.9 کیلوگرم |
🔋ویژگی ها و مزایا
1. عملکرد ایمنی عالی: ایمن ترین باتری فسفات آهن لیتیوم
2. عمر چرخه طولانی و چرخه عمیق: بیش از 4000 چرخه را انجام می دهد
3. بدون اثر حافظه، بسیار کارآمد و چگالی انرژی بالا
4. اندازه فشرده و وزن سبک
نمایش تصاویر







تگ های محبوب: oem 12v lifepo4 قابل شارژ، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید

