محصولات
باتری های چرخه طولانی Lifepo4 برای انرژی در فضای باز
1. طول عمر طولانی: باتری LiFePO4 دارای طول عمر 10 سال و چرخه عمر طولانی بیش از 5000 بار است.
2. سبک وزن: وزن یک باتری جایگزین لیتیوم یون (LiFePO4) تنها حدود یک سوم باتری های سرب اسیدی است.
3. تخلیه عمیق: LiFePO4 25 درصد انرژی بیشتری نسبت به باتری سرب اسیدی با همان ظرفیتی که از الکترولیت AGM یا GEL استفاده می کند، فراهم می کند.
4. محدوده دمای عملیاتی گسترده: باتری های LiFePO4 می توانند در طیف وسیعی از دماها، از -20 درجه تا 60 درجه کار کنند.
5. LiFePO4 سبز، غیر سمی و عاری از آلودگی است زیرا حاوی هیچ گونه فلز سنگین خطرناکی نیست.
ارسال درخواست
معرفی محصول

🔋نکات برجسته
آیا باید اطمینان حاصل کنید که سیستم شما در صورت افزایش یا قطع برق به کار خود ادامه می دهد؟ اگر از این کارتریج باتری جایگزین LFP{0}} استفاده میکنید، ممکن است با دانستن اینکه سیستم الکتریکی شما ایمن است، راحت باشید. چهار باتری سرب اسیدی مهر و موم شده در داخل دستگاه 84 ولت ساعت برق مداوم را تامین می کنند. نیازی به صرف زمان برای خاموش کردن تجهیزات خود در حین راه اندازی نیست زیرا کارتریج قابل تعویض گرم است. سهولت نصب و راه اندازی باطری را آسان می کند.
اسنادی
| مرجع باتری | 12.8V 9Ah |
| اندازه (میلی متر) | 151*65*94 |
| وزن | 1.3 کیلوگرم |
| جریان شارژ | 0.2C |
| حداکثر جریان شارژ | حداکثر 1.2 درجه سانتیگراد @25 درجه |
| جریان تخلیه | 0.5C |
| حداکثر جریان تخلیه | حداکثر0.5C @25 درجه |
| MOQ | 1 کامپیوتر |
| رنگ | اختیاری |
| پشتیبانی موازی | پایانه های موازی پشتیبانی می شوند |
| حالت پورت خروجی | پایانه |
| راه شارژ | CC/CP/VP |
| ولتاژ قطع شارژ | 14.6 V |
| ولتاژ قطع تخلیه | 11.2 V |
| گواهینامه | CE |
| قابل شارژ | آره |
| چرخه عمر | 5000 پلاس بار |
| کاربرد | اسباب بازی، ابزار برقی، لوازم خانگی، قایق، چرخ دستی های گلف، وسایل نقلیه برقی فولکلور، سیستم های برق، سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی |
نمایش تصاویر








تگ های محبوب: باتری های چرخه lifepo4 برای انرژی در فضای باز، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
یک جفت:
باتری لیتیوم یونی 48 ولت 8 ساعت
ارسال درخواست









