محصولات

بلوتوث Lifepo4 باتری 12 ولت
1. طول عمر طولانی: باتری LiFePO4 دارای طول عمر 10 سال و چرخه عمر طولانی بیش از 5000 بار است.
2. سبک وزن: وزن یک باتری جایگزین لیتیوم یون (LiFePO4) تنها حدود یک سوم باتری های سرب اسیدی است.
3. تخلیه عمیق: LiFePO4 25 درصد انرژی بیشتری نسبت به باتری سرب اسیدی با همان ظرفیتی که از الکترولیت AGM یا GEL استفاده می کند، فراهم می کند.
4. محدوده دمای عملیاتی گسترده: باتری های LiFePO4 می توانند در طیف وسیعی از دماها، از -20 درجه تا 60 درجه کار کنند.
5. LiFePO4 سبز، غیر سمی و عاری از آلودگی است زیرا حاوی هیچ گونه فلز سنگین خطرناکی نیست.
ارسال درخواست
معرفی محصول

🔋نکات برجسته
تا 20 برابر طول عمر چرخه و پنج برابر عمر شناور/تقویمی بیشتر از باتری سرب اسیدی ارائه می دهد که هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد و هزینه های تعویض را به حداقل می رساند.
به طور دقیق 30 درصد وزن کمتری نسبت به یک باتری اسید سرب مشابه دارد. جایگزینی باتری سرب اسیدی که ممکن است "در آن بیفتد"
قدرت باتری سرب اسید را دو برابر می کند، حتی در نرخ های تخلیه بالا، در حالی که ظرفیت انرژی بالایی را حفظ می کند.
محدوده دمای بیشتر: -20 درجه تا 60 درجه
ایمنی برتر: شیمی فسفات آهن لیتیوم احتمال انفجار یا آتش سوزی را در نتیجه شارژ زیاد یا شرایط اتصال کوتاه از بین می برد.
اسنادی
| نام محصول | باتری ذخیره انرژی |
| نوع سلول باتری | باتری سرب-اسید لیتیوم |
| ولتاژ اسمی | 12.8V |
| تایپ کنید | LQ-12100 |
| نرخ بارگذاری | کمتر یا مساوی 1000 وات |
| ظرفیت اسمی (Ah) | 100Ah |
| حداکثر جریان شارژ (پیوسته) | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه (پیوسته) | 100A |
| حداکثر جریان پالس (برای 10 ثانیه) | 200A |
| چرخه های زندگی | 6000 بار |
| عمر خدمات | 5 تا 10 سال |
| وزن | 11.3 کیلوگرم |
| دمای شارژ | 0 درجه ~ به علاوه 45 درجه |
| دمای تخلیه | -20 درجه ~ به علاوه 60 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -10 درجه ~ به علاوه 45 درجه |
نمایش تصاویر








تگ های محبوب: باتری bluetooth lifepo4 12v، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید

