محصولات
باتری 48 ولت Lifepo4
1. سیستم BMS پایدار با حفاظت از اتصال کوتاه، حفاظت از شارژ بیش از حد، حفاظت از تخلیه بیش از حد و عملکردهای حفاظتی بیش از حد جریان.
2. با حداقل 3000 بار - 8000 زمان چرخه عمر
این می تواند به خوبی تحت شرایط محیطی دمایی مختلف کار کند
3-بدون اثر حافظه
4. مناسب برای دوچرخه برقی، دوچرخه برقی و غیره
عمر باتری 48 ولت po4

چرا Benwei 48v باتری lifepo4 را انتخاب کنید:
1. سیستم BMS پایدار با حفاظت از اتصال کوتاه، حفاظت از شارژ بیش از حد، حفاظت از تخلیه بیش از حد و عملکردهای حفاظتی بیش از حد جریان.2. با حداقل 3000 بار - 8000 زمان چرخه عمر
این می تواند به خوبی تحت شرایط محیطی دمایی مختلف کار کند
3-بدون اثر حافظه
4. مناسب برای دوچرخه برقی، دوچرخه برقی و غیره
اطلاعات محصول:
| بسته باتری لیتیوم یون lifepo4 200ah 48v | |
| ولتاژ اسمی: | 48V |
| ظرفیت اسمی: | 200Ah |
| نوع باتری: | سلول 16S1P Lifepo4 3.2v 200ah |
| وزن: | ≤95 کیلوگرم |
| اندازه: (LxWxHmm) | 520*360*285mm 540*480*250 میلی متر |
| ولتاژ پایان شارژ: | 58.4V |
| جریان پایان شارژ: | 100 میلی آمپر |
| ولتاژ پایان تخلیه: | 38V |
| روش شارژ: | 0.2C (0.5A) CC/CV |
| حداکثر جریان شارژ مداوم: | 100-200A |
| جریان تخلیه اسمی: | 200A bms |
| حداکثر جریان تخلیه پلاس: | 300A/10S |
| دمای عملیاتی: | 0~45℃-10~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | (60-80٪ ذخیره سازی SOC): -10 ~ 45 ℃ |
| چرخه عمر: | حداقل 3000 بار - 8000 برابر 40% dod |
| حفاظت BMS: | شارژ بیش از حد، تخلیه بیش از حد، جریان بیش از حد، اتصال کوتاه |
جزئیات:
عمر باتری 48 ولت po4






برنامه های کاربردی:
عمر باتری 48 ولت po4

سوالات متداول:
س: آیا شما یک کارخانه یا شرکت تجاری هستید؟
A: ما تولید کننده، کارخانه خودمان با تجهیزات و مارک اتوماتیک هستیم. ما انواع خدمات OEM/ODM را برای مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهیم!
س: زمان تولید انبوه شما چقدر است؟
A5: به طور کلی، حدود 25-30 روز بسته به موارد مختلف پس از دریافت پرداخت و تایید نمونه ها
س: آیا می توانم یک نمونه رایگان دریافت کنم؟
پاسخ: معمولاً ما'نمونه رایگان ارائه نمیکنیم، اما میتوانیم هزینه نمونه را زمانی که خریدار سفارش انبوه نصب میکند، برگردانیم.
س: قبلاً به کدام بازار صادرات داشته اید؟
A: ما در حال حاضر به اروپا، آسیا، آفریقا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و غیره ارسال می کنیم.
س: چگونه می توانم نمونه ای برای بررسی کیفیت شما دریافت کنم؟
A: پس از تایید قیمت، ما می توانیم نمونه هایی را برای آزمایش شما ارائه دهیم.
س: آیا شما یک کارخانه یا شرکت تجاری هستید؟
A: ما تولید کننده، کارخانه خودمان با تجهیزات اتوماتیک هستیم.
س: آیا می توانم یک نمونه رایگان برای lifepo4 باتری 48 ولتی دریافت کنم؟
پاسخ: معمولاً ما'نمونه رایگان ارائه نمیکنیم، اما میتوانیم هزینه نمونه را زمانی که خریدار سفارش انبوه نصب میکند، برگردانیم.
س: آیا می توانید سفارش را با نام تجاری مشتری' تولید کنید؟
A: بله، البته، ما از سفارشات OEM استقبال می کنیم.
س: چه مدت می توانم آن را دریافت کنم؟
A: این بستگی به مقدار سفارش شما دارد، معمولا 20 ~ 25 روز کاری برای نمونه های تازه تولید شده، 10 ~ 15 روز کاری برای تولید انبوه.
تگ های محبوب: باتری 48v lifepo4، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان










