محصولات

باتری خودرو لیتیوم 24 ولت
• تخلیه عمیق تا 100 درصد مجاز است
• شیمی یون لیتیوم فسفات فوق العاده ایمن (بدون مسیر حرارتی، بدون خطر آتش سوزی یا انفجار)
ارسال درخواست
معرفی محصول

توضیحات محصول
• طول عمر طولانی: حداقل 2،000 چرخه
• تخلیه 100 درصد عمیق مجاز بود.
• شیمی یون لیتیوم فسفات بسیار ایمن (خطرات آتش سوزی یا انفجار به دلیل عدم وجود مسیر حرارتی از بین می رود)
• BMS تعبیه شده (سیستم مدیریت باتری): عمر باتری را افزایش داده و از آن محافظت کنید • از سرب، فلزات سنگین و عناصر خطرناک استفاده نمی شود
• تخلیه 100 درصد عمیق مجاز بود.
• شیمی یون لیتیوم فسفات بسیار ایمن (خطرات آتش سوزی یا انفجار به دلیل عدم وجود مسیر حرارتی از بین می رود)
• BMS تعبیه شده (سیستم مدیریت باتری): عمر باتری را افزایش داده و از آن محافظت کنید • از سرب، فلزات سنگین و عناصر خطرناک استفاده نمی شود
مشخصات فنی:
| نام محصول | باتری لیتیوم یون Lifepo4 |
| ولتاژ اسمی | 25.6V |
| ظرفیت اسمی | 100Ah |
| جریان شارژ | 50A |
| جریان تخلیه | 100A |
| حفاظت | BMS داخلی |
| دمای کارکرد شارژ | 0 درجه ~45 درجه |
| دمای عملیات تخلیه | -20 درجه ~60 درجه |
| چرخه عمر | 2000 بار |
| OEM/ODM | قابل قبول |
جزئیات بیشتر





کاربرد

تگ های محبوب: باتری خودرو لیتیوم 24 ولت، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید

