محصولات
باتری لیتیومی 24 ولت 20 آمپر
1. شارژ در 4 ساعت
2.باتری با گارانتی
3. خدمات گارانتی پست
4. سلول های اصلی با حفاظت BMS

توضیحات محصول
1. شارژ در 4 ساعت
2.باتری با گارانتی
3. خدمات گارانتی پست
4. سلول های اصلی با حفاظت BMS
5. بسته باتری با اندازه کوچک و فشرده
6.1200 چرخه / 3 سال عمر باتری
مشخصات فنی:
| نوع سلول | باتری Lifepo4 |
| ولتاژ اسمی | 24V |
| ظرفیت اسمی | 20 آه |
| چرخه زندگی | >2000 برابر 0.2 درجه سانتیگراد |
| ولتاژ قطع تخلیه | 18.4V |
| ولتاژ قطع شارژ | 29.2V |
| مصالح ساختمانی | پلاستیک |
| شارژ استاندارد | 0.2C جریان شارژ |
| حداکثر جریان تخلیه مداوم | 200A |
| دمای شارژ | 0~55 درجه |
| دمای تخلیه | -10~60 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0~35 درجه |
| وزن | حدود 6 کیلوگرم |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| گواهینامه | CE، ROHS |
جزئیات بیشتر




کاربرد

سوالات متداول
1.قیمت باتری لیتیومی 24 ولت 20 آمپر چنده؟
باتری لیتیوم لیتیوم یون 24 ولت 20AH در7680 روپیه در هر بستهدر تیروچیراپالی
2. عمر باتری لیتیومی با ولتاژ 24 ولت چقدر است؟
این باتری 24 ولتی به گونه ای طراحی شده است که برق قابل اعتمادی را برای مدت طولانی ارائه دهد. عمر چرخه باتری سیکل عمیق یونی 3،{2}} سیکل یا حدود 10 سال است. 99 درصد از ظرفیت مفید باتری های لیتیوم یونی ما بیشتر از 50 تا 60 درصد باتری های سرب اسیدی معمولی است.
تگ های محبوب: باتری لیتیوم 24 ولت 20 آمپر، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، موجودی، نمونه رایگان








