محصولات
باتری لیتیوم 100 ساعت Lifepo4
باتری لیتیوم یون 24 ولت 100 آمپر ساعت
*برند: GFB Prismatic Lifepo4 cell 3.2V 100Ah
* نوع ماده باتری: چرخه عمیق وزن سبک باتری لیتیوم آهن فسفات انرژی سبز
* E-CO Friendly: بدون آلودگی، بدون انفجار، ایمنی مطلق
*وزن سبک: 50% وزن سبک نسبت به باتری های سرب اسید
*BMS داخلی: بله
* نام تجاری Lable سفارشات OEM موجود: بله، MOQ 10PCS اولیه با طراحی خود شما
باتری لیتیوم 100 ساعت lifepo4

امکانات:
باتری لیتیوم یون 24 ولت 100 آمپر ساعت
*برند: GFB Prismatic Lifepo4 cell 3.2V 100Ah
* نوع ماده باتری: چرخه عمیق وزن سبک باتری لیتیوم آهن فسفات انرژی سبز
* E-CO Friendly: بدون آلودگی، بدون انفجار، ایمنی مطلق
*وزن سبک: 50% وزن سبک نسبت به باتری های سرب اسید
*BMS داخلی: بله
* نام تجاری Lable سفارشات OEM موجود: بله، MOQ 10PCS اولیه با طراحی خود شما
پارامترهای باتری لیتیوم 100 ساعت lifepo4:
| ولتاژ اسمی (V) | 25.6V |
| ظرفیت اسمی (Ah) | 100Ah |
| ابعاد (L*W*H) mm | 521*238*218 |
| توان کیلووات / وات ساعت | 2.56 کیلووات / 2560 وات ساعت |
| مواد باتری | باتری لیتیوم فسفات آهن |
| نوع سلول باتری | باتری منشوری lifepo4 Cell 3.2V 100Ah, GFB Brand, Top A grad cell |
| روش ترکیبی | بسته 8S1P،. می توانید بسته لیپو کیسه ای 8S2P را نصب کنید |
| می تواند موازی / سری انجام دهد | اتصال موازی بدون محدودیت / حداکثر در واحدهای سری 4 در ایمنی |
| ولتاژ شارژ (V) | 29.2V |
| جریان شارژ (آمپر) | استاندارد 20A (0.2c)، سریع 50A (0.5C)، حداکثر 100A (1C)، برای عمر چرخه باتری توصیه می شود از جریان 20A-50A استفاده کنید. |
| جریان تخلیه (آمپر) | حداکثر 100 آمپر پیوسته |
| حداکثر جریان تخلیه (آمپر) | 200A / 2 ثانیه |
| دمای ذخیره سازی (℃) | 0-45℃ |
| دمای کاری (℃) | -10-55℃ |
| چرخه زندگی | 2000 بار در 85% dod5000 بار در 65% dod8000 بار در 40% dod |
| وزن | 24 کیلو گرم خالص، ناخالص 25 کیلو گرم در هر عدد |
| OME Lable / آرم / سفارشات بسته | بسته MOQ 10 PCS/ OEM LablesMOQ 50 PCS/ OEM |
برنامه های کاربردی:
باتری لیتیوم 100 ساعت lifepo4

چرخه عمر طولانی تر:

بسته برایشارژر باتری لیتیوم یون 24 ولت:

سوالات متداول:
باتری لیتیوم 100 ساعت lifepo4
س: آیا می توانیم از کارخانه Benwei بازدید کنیم؟
پاسخ: به گرمی خوش آمدید. کارخانه ما در شنژن، بسیار نزدیک به گوانگژو یا هنگ کنگ واقع شده است.
س: کارخانه شما در مورد کنترل کیفیت چگونه عمل می کند؟
پاسخ: کیفیت اولویت است. ما همیشه به کنترل کیفیت از ابتدا تا انتها اهمیت زیادی می دهیم. کارخانه ما گواهینامه CE، FCC، ROHS را به دست آورده است.
س: آیا محصول همان عکس است؟
پاسخ: بله، همه عکس ها واقعی هستند. این عکس ها را خودمان گرفتیم.
س: آیا می توانیم نمونه هایی برای آزمایش دریافت کنیم؟
پاسخ: بله، اما نمونه های رایگان در ابتدا در دسترس نیستند.
س: در صورت ثبت سفارش، محصولات چه زمانی تحویل داده می شوند؟
A: ما قول می دهیم باتری خود را در 3-10 روز تحویل می دهیم و برای موارد سفارشی 12-30 روز طول می کشد.
تگ های محبوب: باتری لیتیوم 100ah lifepo4، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان











