محصولات
باتری Lifepo4 12v 400ah
1. ایمنی: ایمن ترین باتری های لیتیوم یونی برای چراغ های خورشیدی، مورد تایید CE ROHS، ساخته شده در PCM/PCB، بدون آتش یا انفجار.
2. انرژی پاک و سبز، بدون مواد سمی موجود است.
3. باتری قدرتمند.
4. چرخه عمر طولانی، 85٪ ظرفیت پس از 2000 بار چرخه عمیق باقی می ماند.
5. باتری های قابل شارژ برای چراغ های خورشیدی بدون اثر حافظه، شارژ بسیار کارآمد در هر زمان، بدون کاهش ظرفیت.
6. دمای عملیات: -20 ~ 70 درجه سانتی گراد.
7. عملکرد خوب در دمای بالا و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.
8. نرخ خود تخلیه پایین:< 3%="">
باتری lifepo4 12 ولت 400 ساعت

مشخصات محصول:
1. ایمنی: ایمن ترین باتری لیتیوم یون lifepo4 12 ولت 400 ساعت، تایید شده CE ROHS، ساخته شده در PCM/PCB، بدون آتش یا انفجار.
2. انرژی پاک و سبز، بدون مواد سمی موجود است.
3. باتری قدرتمند.
4. چرخه عمر طولانی، 85٪ ظرفیت پس از 2000 بار چرخه عمیق باقی می ماند.
5. بسته باتری lifepo4 بدون اثر حافظه، شارژ بسیار کارآمد در هر زمان، بدون کاهش ظرفیت.
6. دمای عملیات: -20 ~ 70 درجه سانتی گراد.
7. عملکرد خوب در دمای بالا و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.
8. نرخ خود تخلیه کم:< 3="" درصد="">
| نام محصول | باتری lifepo4 12 ولت 400 ساعت |
| مواد | سلول لیتیوم Lifepo4 باتری 3.2 ولت 100AH سلول پریماتیک |
| عملکرد | ذخیرهسازی خورشیدی/خودرو/پانل خورشیدی/سابکار گلف/ابزار برقی/ ماشینهای چمنزنی و جاروبرقی/آمپر باد &. ذخیره انرژی خورشیدی |
| بسته | یک کارتن یک باتری با پشم مروارید |
| ولتاژ اسمی: | 12V |
| ظرفیت اسمی: | 400Ah |
| پایانه | M8 یا اندرسون |
| نوع باتری: | سلول باتری 4S4P Lifepo4 3.2 ولت 100 ساعت یا باتری 4S2P در 3.2 ولت 200 ساعت |
| وزن: | ≤50 کیلوگرم |
| اندازه: (LxWxHmm) | 420 * 360 * 180 میلی متر (قطعات نصب شده) |
| ولتاژ پایان شارژ: | 14.6V |
| جریان پایان شارژ: | 100 میلی آمپر |
| ولتاژ پایان تخلیه: | 9.4V |
| روش شارژ: | 0.2C (0.5A) CC/CV |
| حداکثر جریان شارژ مداوم: | 50 آمپر یا 100 آمپر |
| جریان تخلیه اسمی: | 100a یا 200A |
| حداکثر جریان تخلیه پلاس: | 150A/10S یا 250A/10s |
| دمای عملیاتی: | 0~45℃-10~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | (60-80٪ ذخیره سازی SOC): -10 ~ 45 ℃ |
| چرخه عمر: | حداقل 2000 بار 100% dod (2000-6000 بار) |
| حفاظت BMS: | شارژ بیش از حد، تخلیه بیش از حد، جریان بیش از حد، اتصال کوتاه |
برنامه های کاربردی:

بسته برای باتری lifepo4 12v 400ah:

سوالات متداول:
Q1: آیا می توانم نمونه آزمایشی داشته باشم؟ و چه زمانی برای سفارش نمونه؟
A1: بله، ما می توانیم نمونه ها را تهیه کنیم، زمان سرب برای نمونه ها 7-10 روز است و خریدار هزینه نمونه و هزینه حمل و نقل را پرداخت می کند.
Q2: آیا خدمات پس از فروش ارائه می دهید؟
A2: بله، گارانتی 3 سال است، اگر در این دوره مشکل کیفیتی در طرف ما وجود داشته باشد، می توانیم جدید را به عنوان جایگزین ارسال کنیم.
Q3 مزیت شرکت شما' چیست؟
A3: ما فقط باتری لیتیومی با کیفیت بالا را عرضه می کنیم و حمل و نقل به موقع را تضمین می کنیم، همچنین خدمات پس از فروش عالی ارائه می دهیم
Q4: آیا OEM/ODM را می پذیرید؟
A4: بله، در دسترس است.
Q5: زمان پیشروی شما برای تولید انبوه چقدر است؟
A5: به طور کلی، حدود 25-30 روز بسته به موارد مختلف پس از دریافت پیش پرداخت و تایید در مورد نمونه ها.
Q6: آیا ظرفیت باتری واقعی است؟
A6: تمام سلول های باتری ما با درجه A، 100٪ ظرفیت جدید و واقعی.
Q7: آیا شما یک شرکت تجاری هستید؟
A7: باتری Shenzhen Benwei یک باتری لیتیوم یون قابل شارژ حرفه ای و سازنده باتری LifePO4 است، به بازدید از آن خوش آمدید.
Q8: چه نوع گواهینامه هایی دارید؟
A8: اگر مقدار سفارش شما زیاد باشد، می توانیم CE، ROHS، FCC، IEC62133، MSDS، UN38.3 را ارائه دهیم.
صحبت در مورد نحوه طراحی زاویه نصب پنل باتری چراغ خیابانی خورشیدی
هنگام نصب چراغ های خیابانی خورشیدی، بسیاری از افراد نمی دانند چگونه زاویه پنل های خورشیدی را تعیین کنند و کدام جهت مناسب است. هنگام نصب، پنل های خورشیدی همیشه رو به جنوب واقعی هستند و زاویه آن اساساً با عرض جغرافیایی محلی یکسان است. پنل خورشیدی به طور کلی در بالای نگهدارنده لامپ قرار می گیرد و تمام سیم های اتصال از طریق لوله عبور می کنند و همه به داخل قطب لامپ می روند.
(1) تمایل
در هنگام ظهر برای اینکه نور خورشید به صفحات خورشیدی به صورت عمودی تابش کند، هنگام نصب باید بین صفحات خورشیدی و صفحه افقی زاویه وجود داشته باشد. زاویه بین صفحات خورشیدی و صفحه افقی معمولاً زاویه شیب نامیده می شود که با اندازه گیری اندازه گیری می شود. هنگامی که مقدار کل تابش خورشیدی دریافتی در شیب به حداکثر می رسد، زاویه شیب بهینه نامیده می شود. شکل زیر رابطه بین پنل خورشیدی و زاویه زمین را نشان می دهد. بر اساس اصل هندسی، برای اینکه نور خورشید به صورت عمودی به پنل خورشیدی تابش کند، زاویه شیب پنل خورشیدی باید به صورت زیر محاسبه شود:
شیب=90 درجه - زاویه ارتفاع (زاویه ارتفاع)
از آنجایی که زمین در یک زاویه میل خاص به دور زمین می چرخد، هر سال زاویه خورشید بالای افق در ظهر هر سال تغییر می کند. فرمول بالا نشان می دهد که زاویه شیب منطقی پنل خورشیدی باید با تغییر ارتفاع خورشید's تغییر کند.
(2) تمایل آرایه مربع را تعیین کنید
به منظور به حداکثر رساندن توانایی پنل های خورشیدی برای دریافت نور خورشید، زاویه شیب پنل ها باید برابر با عرض جغرافیایی سایت باشد. هنگامی که زاویه شیب برابر با عرض جغرافیایی باشد، میانگین شدت نور خورشیدی که بر روی صفحه خورشیدی نمایش داده می شود، بیشترین مقدار را دارد. علاوه بر این، برای در نظر گرفتن تغییرات تناوبی زاویه ارتفاع خورشید's، زاویه شیب پنل خورشیدی باید تغییر زاویه ارتفاع خورشید's را نیز دنبال کند. نه تنها از نظر فنی دشوار است، بلکه بسیار گران است. برای زیبایی، برخی از مشتریان پنل های خورشیدی را به صورت افقی قرار می دهند. در این صورت توان خروجی پنل های خورشیدی 15%-20 درصد کاهش می یابد و پوششی تزئینی به سلول های خورشیدی اضافه می شود. توان خروجی حدود 5 درصد کاهش می یابد. این امر کارایی پنل باتری را تا حد زیادی کاهش می دهد و استفاده از کل مجموعه چراغ های خیابانی خورشیدی را تحت تأثیر قرار می دهد. در اینجا، ما قویاً به کاربران توصیه می کنیم که از قرار دادن افقی استفاده نکنند.
تگ های محبوب: باتری lifepo4 12v 400ah، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان










