محصولات
Lifepo4 12v 30ah
• 1، چگالی انرژی بالا.
• 2، ولتاژ کار بالا برای سلول های تک باتری.
• 3، سازگار با محیط زیست.
• 4، عمر چرخه طولانی، پس از 500 بار شارژ و تخلیه، ظرفیت باقی مانده 80٪ است.
• 5، بدون اثر حافظه، می تواند در هر زمان شارژ شود.
• 6، ظرفیت، مقاومت، ولتاژ، سازگاری زمان پلت فرم خوب است.
• 7، ایمنی بالا، نمی توان آن را منفجر کرد.
• 8، قیمت کارخانه&کیفیت بالا.
• 9، ترشح کم، ≤3٪ ماهانه.
• 10، وزن سبک، اندازه کوچک و سفارشی.
lifepo4 12v 30ah
مشخصات محصول:
• 1، چگالی انرژی بالا.
• 2، ولتاژ کار بالا برای سلول های تک باتری.
• 3، سازگار با محیط زیست.
• 4، عمر چرخه طولانی، پس از 500 بار شارژ و تخلیه، ظرفیت باقی مانده 80٪ است.
• 5، بدون اثر حافظه، می تواند در هر زمان شارژ شود.
• 6، ظرفیت، مقاومت، ولتاژ، سازگاری زمان پلت فرم خوب است.
• 7، ایمنی بالا، نمی توان آن را' منفجر کرد.
• 8، قیمت کارخانه&آمپر; کیفیت بالا.
• 9، ترشح کم، ≤3٪ ماهانه.
• 10، وزن سبک، اندازه کوچک و سفارشی.
مشخصات محصول:
| مدل | باتری lifepo4 12 ولت 30 ساعت |
| تایپ کنید | باتری پلیمری لیتیوم یون با BMS |
| سلول های باتری | سلول های پلیمری درجه یک |
| ولتاژ اسمی | 11.1V |
| ظرفیت | 30Ah / سفارشی |
| ورودی | 12.6V |
| خروجی | 12.6-10.8V |
| حداکثر شارژ مداوم / تخلیه جاری | 2.5A (قابل تنظیم) |
| شارژر گنجانده شده است | شارژر: USplug/EUplug/UKplug |
| اتصال دهنده ها | دوشاخه نوع T یا دوشاخه 5.5*2.1mmDC |
| حفاظت | محافظت در برابر شارژ/تخلیه بیش از حد، محافظت در برابر گرما |
| چرخه شارژ مجدد | بیش از 500 بار |
| نشانگر LED | خیر |
| کلید روشن/خاموش | خیر |
| کلمه کلیدی | باتری 12 ولت |
| زمان شارژ استاندارد | حدود 5 ساعت |
| ابعاد | 21 * 62 * 115 میلی متر / به عنوان نیاز شما |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| دمای شارژ | -0 تا 45 درجه سانتی گراد |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 45 درجه سانتیگراد |
| رطوبت عملیاتی | 5٪ تا 90٪، غیر متراکم |
برنامه های کاربردی lifepo4 12v 30ah:

چرخه عمر طولانی تر

سوالات متداول:
س: آیا شما یک کارخانه یا شرکت تجاری هستید؟
A: ما یک کارخانه با 3 پایگاه تولید هستیم که در شنژن، دونگوان، هویژو در استان گوانگدونگ واقع شده است.
س: چگونه سفارش را با شما ادامه دهیم؟
A: ابتدا به ما نیازها یا درخواست خود را اطلاع دهید. ثانیا، ما با توجه به نیاز شما نقل قول می کنیم. ثالثاً مشتری مشخصات یا نمونه ها را تأیید می کند و برای سفارش واریز می کند. چهارم ما تولید را ترتیب می دهیم.
س: آیا می توانید باتری را از چین بفرستید؟
پاسخ: البته، ما می توانیم به هر کشوری از چین ارسال کنیم، اما آیا می توانید آدرس دقیق خود را برای بررسی راه حمل و نقل به اشتراک بگذارید.
س: آیا می توانید خدمات OEM و ODM را ارائه دهید؟
A: بله، ما یک تولید کننده حرفه ای باتری لیتیومی با 3 پایه تولید هستیم که انواع باتری های لیتیومی با کیفیت بالا را به عنوان مشتری تولید می کنیم'. الزامات و طرح ها، به سفارش OEM/ODM خوش آمدید و برای راهنمایی کار از کارخانه ما دیدن کنید.
س: در مورد زمان هدایت چطور؟
A: به طور کلی، حدود 45 روز پس از دریافت سپرده و تایید نمونه، بسته به ولتاژ و ظرفیت مختلف.
س: بسته شما چگونه است؟ آیا می توانم بسته سفارشی را داشته باشم؟
A: ما بسته استاندارد فعلی کارخانه's را داریم، لوگوی چاپی سفارشی باید با الزامات خریدار' مطابقت داشته باشد، و برای جزئیات بیشتر هزینه های اضافی بر عهده خریداران خواهد بود. لطفا با ما در mike@benweilighting.com تماس بگیرید
تگ های محبوب: lifepo4 12v 30ah، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان











